موشک های نجومی و نیکز’ ارتباط با اسپایک لی هر دو در زمان اخلال به نوبه خود یک هفته پیش.

راکت آمد به باغ میدان مدیسون دوشنبه گذشته پس از برنده شش راست. کوچک-توپ صف آنها ایجاد شده توسط تجارت Clint کپلا برای رابرت کاوینگتون در مهلت رفته بود از تمسخر به قدردانی است.

نیکز در جمهور لئون رز اول بازی شروع به پریدن کرد به 21 نقطه منجر شود و کمک برای 125-123 منجر شود. Vibes مثبت اطراف که بازی به سرعت پاک شده و توسط یک قارچ دشمنی خود را با افراد مشهور طرفدار کدام گشوده قابل پیش بینی روز بعد پس از لی تخلیه در حق رای دادن برای دروغ گفتن در مورد افراد مشهور-ورودی سیاست.

موشک هر چند هنوز بهبود نیافته است. که از دست دادن تبدیل شده به چهار مستقیم شکست از جمله سقوط 20-0 به اورلئانز در شنبه شب و انتهایی سحر و جادو توسط 20-plus برای بسیاری از روز یکشنبه 126-106 شکست.

هوستون ستاره جیمز هاردن گفت: آن را احساس می کند “بسیار عجیب” در دادگاه در حال حاضر و او را “بدون سرنخ” چرا همه چیز خیلی اشتباه است. اما او همچنان با اعتماد به نفس این موشک می تواند به عقب بر گردیم در مسیر.

“ما واقعا نگران, فقط, نا امید,” او گفت:. “به نظر می رسد مانند آن را فقط همه رفتن بد اما راه شما از آن است که به نگه داشتن فشار از طریق مبارزه نگه دارید و از طریق جزر و مد را به نوبه خود در اطراف و ما را به چرخش.”

هوستون trailed 25 در حاصل کار دو تیم در یکی دیگر از عملکرد بدون زرق و برق یک روز پس از سقوط 20-0 در 108-99 از دست دادن در شارلوت. طول رگه برنده راکت ها به دنبال حرکت در جدول رده بندی کنفرانس غرب و یکی از سه دانه. در حال حاضر آنها سقوط به مکان ششم در غرب و نیاز به پیدا کردن یک راه به عقب بر گردیم در مسیر قبل از آنها سقوط و حتی بیشتر با پنج هفته باقی مانده در این فصل به طور منظم.

هوستون مربی Mike D’Antoni گفت: او معتقد است که تیم او این است که “همه چیز سوال” به عنوان همه چیز را شروع کرده اند به گلوله برفی اما مانند سخت او معتقد است که راکت بازیکنان به نوبه خود چیزهایی در اطراف.

“ما را از این طریق دریافت کنید و ما خوب خواهد بود از طرف دیگر” D’Antoni گفت. “بنابراین امیدوارم این پایین سنگ. من نمی دانم که, اما اگر آن را می شود بسیار بدتر از آن خواهد شد بسیار است.”

— با AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im