نیکز هنوز در سایه سریع نزدیک شدن به Leon رز عصر

هوستون — نیکز مربی موقت مایک میلر گفت: او هنوز به صحبت کردن با لئون گل superagent که بطور شفاهی به توافق را بیش از به عنوان رئيس جمهور باشگاه.

به گفته یک منبع رسمی اعلام رز استخدام می رود که گاهی اوقات در هفته آینده.

رز شده است به پایان رساندن وظایف خود در آژانس هنرمندان خلاق — با یکی از آخرین مسئولیت بزرگ یاری Dwyane Wade با بازنشستگی خود را آخر هفته پر زرق و برق در میامی. رز بود شفاهی توافق را نیکز کار Feb. 6.

رز رسمی استخدام می تواند در مورد برخی از تغییرات. میلر ممکن است تشویق به شروع به سرقت دقیقه از بازیکنان جوان مانند کوین ناکس دنیس اسمیت جونیور Damyean Tauk, فرانک Ntilikina, Ignas Brazdeikas — حتی به خاک سپرده شد Allonzo Trier.

این سوال هم باقی می ماند که آیا گل رز باعث می شود هر پرسنل تغییرات به بسکتبال کارکنان عملیات بلافاصله با سابق جنرال موتورز اسکات پری خدمت در حال حاضر به عنوان سرپرست ریاست جمهوری استیو میلز’ شلیک Feb. 4.

وقتی پرسیده شد که در صبح روز دوشنبه را shootaround اگر او را در حال گفتگو با رز میلر گفت: “نه من صحبت می کنند به من اسکات و صحبت کردن با او چند بار در روز.”

نیکز که از دست رفته به موشک در شب دوشنبه را بسیار مهم پیش نویس آینده به طور بالقوه با سه تراکم بالای 35. آنها خود را در قرعه کشی انتخاب کنید — به علاوه کلیپرز’ در اواخر دور اول انتخاب کنید از مارکوس موریس تجارت-مهلت معامله است. آنها نیز خود را شارلوت-دور دوم انتخاب خواهد شد که در 30s — به دست آمده در Willy Hernangomez تجارت در سال 2018 است.

آیا رز هنوز هم می خواهید پیر سراغ کارکنان در محل سراغ بازیکن کالج, حتی اگر بسیاری از آنها ممکن است لنگ اردک?

الان هوستون بنا به گزارش ها باید با حفظ ارتقاء. این پست آموخته هوستون در حال حاضر ارتقاء اواخر فصل گذشته از Westchester جنرال موتورز به ویژه معاون GM. نیکز هرگز آن اعلام کرد. به گفته یک منبع هوستون به رز و ویلیام وسلی که ممکن است غیر رسمی تیم مشاور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im