مربی موقت مایک میلر برنده است سهم خود را از نیکز’ طرفداران تثبیت نیکز دفاع. او در نوشته شده در سه بازی برنده خط و چهار بازی برنده خط خط که به پایان رسید و چهار نیکز منفجر هشت نقطه اضافه کاری سرب در آتلانتا.

میلر حمل 13-19 رکورد ورود به بازی نهایی قبل از همه ستاره یکشنبه مقابل اورلاندو.

اگر تیم رئیس جمهور استیو میلز و جنرال موتورز اسکات Perry آینده بودند در فصل آینده میلر تا به حال به ضرب گلوله به بازگشت اگر رکورد خود رو به اطراف است .500. اما میلز رفته است Perry ممکن است تنزل مقام و یا اخراج و ورودی جمهور لئون رز آماده است را به یک زرق و برق دار مربیگری استخدام پس از این فصل است.

با توجه به NBA خودی سابق نیکس دستیار Tom Thibodeau و سابق نیکس مربی Jeff Van Gundy انتظار می رود در رز لیست کوتاه.

نه Thibodeau و نه Van Gundy بسیار به دست آورده اند به عنوان یک مصاحبه در سراسر سال است. صاحب جیمز دولان شد گفت: برای برگزاری کینه علیه Van Gundy برای ترک در طول 2001-02 مبارزات انتخاباتی.

Dom یک هنرمند خلاق آژانس مشتری و کار کرده با رز که را ترک خواهد کرد و موقعیت خود را به عنوان رئیس کا بسکتبال بخش. به گفته یک منبع Van Gundy دوست دارد گل رز و احساس متقابل است.

Van Gundy و Thibodeau هنوز تنگ است. Thibodeau شد Van Gundy دستیار در طول نیکز روز.

“اگر Leon تا کنون استخدام جف طرفداران خواهد او را دوست دارم” یک خودی گفت.

Knicks
Tom Thibodeau و Jeff Van GundyAP (2)

هنگامی که آسیاب و پری انجام شده خود را مربیگری جستجو در سال 2018 که فرود آمد David Fizdale, Dom رئیس جمهور شد/مربی تیمبرولوز و Van Gundy شد لذت بردن از زندگی به عنوان ABC/ESPN بالا بازی تحلیلگر.

میلز و پری در نظر نمی Van Gundy, 58, مناسب به عنوان آنها به دنبال رفتن جوان و پیدا کردن یک مربی است که تا به حال اتصال با بازیکنان جوان. Van Gundy اما علاقه مند بود.

در حالی که Van Gundy غیاب از NBA حاشیه پس از 2006-07 دیده می شود می تواند به عنوان مانعی بر سر راه او داستد کردن زنگ به عنوان تیم ایالات متحده آمریکا مربی تیم برای مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان در سال 2018 است. Van Gundy نیز در تیم ایالات متحده آمریکا در جام جهانی اردوگاه های آموزشی در ماه اوت گذشته کمک سر مربی Gregg Popovich.

“او بهتر از بسیاری از ما به عنوان یک مربی” Popovich گفت: در سفر خود به باغ فوریه گذشته. “شرایط و کسانی که چیزها و شخصی شرایط و زمان است به حق باشد اما او قطعا کسی که حق رای دادن بهتر از آنها در حال حاضر.”

اگر بازی تغییر کرده از این پست کم به 3 نقطه خط پس Van Gundy شد مسئول دفاعی طرح های مشابه هستند و Van Gundy همیشه خود را نیکز تیم به بازی بازی های D.

Van Gundy شده است بسیار تعریف میلر پس از خود را ارتقاء و منابع گفت: او هنوز هم امیدوار است نیکز سابق G-لیگ مربی اراضی وقت گیگ.

مقایسه بین میلر و Van Gundy رونق گرفت. میلر هم بود مبهم نام به عنوان Van Gundy بود که دومی در زمان بیش برای همین نلسون در سال 1996.

اگر Van Gundy استخدام شد برای یک ثانیه از روی لئامت دادن در باغ آن نمی تواند تعجب آور باشد اگر میلر ارائه شد و موقعیت خود را در کارکنان. Van Gundy را نیکز ضبط می ایستد در 248-172.

فانتزی است که آیا Thibodeau موافق به بازگشت به نیویورک به عنوان یک Van Gundy دانشیار سر مربی در هزاره redux.

“من می خواهم به مربی” Thibodeau گفته ورزشی در ماه دسامبر. “من همیشه شناخته شده است که.”

Thibodeau قادر به آوردن همان لمس جادویی از خود گاو از روی لئامت دادن به گرگ. منابع نشان داد میپوشید کردن بازیکنان جوان با کارفرما سبک است که شامل شیوه های ماراتن. نیکز در بازسازی حالت خواهد بود و جوان فصل آینده است.

بنا به گزارش کارل آنتونی شهرها نمی لذت بردن از Thibodeau تجربه با تیمبرولوز. که تنها مربوط به پس از نیکز باید چشم شهرها به عنوان یک پتانسیل تجارت اگر هدف او رشد می کند سرخورده با زندگی در سرمای مینه سوتا و مداوم از دست دادن. این d’angelo راسل تجارت به مینه سوتا کمک نمی کند نیکز چون اما.

افزایش است و نزدیک به Thibodeau از Van Gundy. Thibodeau پس از استخدام ریک Brunson, رز مشتری به دستیار مربی در مینه سوتا است.

اگر صاحب جیمز دولان رفت و با یکی دیگر از agent/manager در نوع غنی Kleiman که با همکاری کوین دورانت, Mark Jackson خواهد شده shoo-در برای نیکس ، دولان در نظر نمی Kleiman ترس نیکز طرفداران هنوز هم سرزنش Kleiman برای عدم تحویل KD با توجه به منابع.

جکسون نامزدی با گل رز و ویلیام وسلی احتمالا فراخوانی عکس, مرده است اما. جان Calipari وسلی دوستان است رد مربیگری نیکز.

رز گرفتن اردک خود را در یک ردیف به عنوان او را ترک کا و مشتریان خود را به طوری نیکس ساخته نشده و حرکت رسمی.

اما حضور چری هیل, N. J. بومی علائم اولین بار — با وجود گذشته شایعات غلط — که Van Gundy و Thibodeau شانس در یک باغ بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de