نیکز اقدام به قرار دادن یکی دیگر از طوفان روز سه شنبه در این زمان مشتعل با نام تجاری جدید خود را مشاور که گفت: تیم خواهد بود در حال حرکت از زمان موقت سر مربی مایک میلر پس از این فصل است.

در یک مصاحبه با ESPN “را” اوایل روز سه شنبه به تازگی استخدام استیو Stoute — وظیفه با بهبود نیکز’ لرزان تصویر — گفت: “وجود دارد تا به حال به تغییر در [شلیک تیم رئیس جمهور استیو میلز]. که تغییر را یک مربی جدید و جدید مربیان که در حال رفتن برای کمک به توسعه این بازیکنان جوان است.”

وی افزود: “داشتن یک مربی مانند آن است که قدر و gravitas به طوری که رسانه ها دوست دارم به صحبت کردن با او و او را باور می کنم که فوق العاده مهم است.”

ساعت پس از مصاحبه رفت ویروسی نیکز منتشر شد بیانیه ای گفت که Stoute “صحبت می کند نمایندگی نیویورک نیکز پرسنل و بسکتبال عملیات.”

Stoute 49 ساله سابق بزرگ نام موسیقی اجرایی گفت: در همان بیانیه ای است که او “سهوا insinuated مورد نیکز پرسنل.”

Stoute اولیه نظر آمد با نیکز در وسط تکان دادن خود را در مقابل دفتر.

قبل از NBA مهلت تجارت در هفته گذشته نیکس اخراج آسیاب های دیرین جیمز دولان محرم که شکست خورده در دو جداگانه نانامی به بازی با نیکز.

نیکز در حال انتظار برای استخدام فوق العاده عامل لئون گل رز به عنوان رئیس جمهور آینده شان در حالی که زمان جنرال موتورز و موقت تیم رئیس جمهور اسکات پری نمی رود باقی می ماند و با این تیم در همان ظرفیت های گذشته در این فصل است.

میلر در زمان بیش از دیوید Fizdale که اخراج شد و نه حتی در نیمه راه به فصل دوم خود را با این تیم 4-18 و نیکز بازی بهتر توپ. از آنجا سابق G-League سر مربی در زمان بیش از نیکز در حال 13-19 و نزدیک حذفی حباب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su