نیکز غرق توسط توبیاس هریس به عنوان کوتاه دست 76ers رول

فیلادلفیا — نیکز سفر به شهر عشق برادرانه به ضرب و شتم توسط لانگ آیلند.

نیکز تبدیل توبیاس هریس به مایکل جردن در روز پنج شنبه در ولز فارگو سنتر. غرور و افتخار از کممکک شدت برای 76ers بعد از مصدومیت غیبت ستاره Joel Embiid و بن سیمونز.

هریس فارغ التحصیل از نیمی از تپه های توخالی غرب را نابود نیکز برای 23 امتیاز در نیمه اول 10-برای-12 تیر اندازی. او زخم تا با 34 امتیاز به عنوان تخلیه Sixers ارسال شده 115-106 پیروزی در ولز فارگو عرصه است.

هریس ضربه اول خود را چهار سطل و تا به حال outscored نیکز 12-8 پس از چهار دقیقه بود سپری شده است. هریس خشک یک بازی-آب بندی 3-اشاره گر با 1:52 چپ در سه ماهه چهارم و نیکز در عرض پنج. هریس به پایان رسید 14 21 از میدان.

نیکز مسجل هفتم خود را مستقیم از دست دادن فصل سقوط به 17-42 با ششمین شکست متوالی. مایک میلر موقت رکورد در حال حاضر 13-26 و او را مورد ضرب و شتم فقط دو تیم که برنده رکورد.

به بوت نیکز از دست گارد نقطه دنیس اسمیت جونیور در سه ماهه دوم با یک ضربه مغزی ممکن است پس از او elbowed در سر.

RJ Barrett مجبور شد به برخی از نقطه گارد وظیفه در نیمه دوم پس از اسمیت آسیب است. بارت به پایان رسید و با 15 امتیاز و پنج کمک می کند.

Tobias Harris, who scored 34 points, drives on Julius Randle during the Knicks' 115-106 loss to the 76ers.
توبیاس هریس گل 34 امتیاز درایو در Julius Randle در طول نیکز’ 115-106 از دست دادن به 76ers.NBAE via Getty Images

نیکز نگه داشته شدند از گرفتن دمیده توسط قوی بازی از ژولیوس Randle (30 امتیاز 11-از-18) و معارف Harkless.

پس از رفتن بدون گل در نیمه اول Harkless های تازه وارد از کلیپرز گرم در سه ماهه سوم نمره 15 از 17 امتیاز. Harkless آمار 5-از-7 از 3 اما ملکه مادری از دست رفته دو پرتاب آزاد با 3:23 چپ و نیکز هفت پایین.

این Sixers که در یک اتصال با پتانسیل دراز مدت غیبت خود دو کلید cogs کردم و برای یک شب در برابر مایه خنده نیکز. آنها حتی شد لب به لب از یک شوخی نامزد ریاست جمهوری سابق و شهردار نیویورک مایک بلومبرگ طی یک کمپین توقف در شهر اوکلاهما.

بلومبرگ گفت Sooners طرفداران که تیم ملی تا به حال فقط از دست به Oklahoma State, “حداقل شما نمی نیویورک نیکز طرفداران. نیکز در شکل بدتر از من-35.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im