آردمر, Pa. — کوبه برایانت دبیرستان نیوجرسی صرف زمان بیشتری را در چین از اواخر از آن را بر روی دیوار آویزان از ورزشگاه به افتخار مدرسه حرفه ای پیشرو گلزن.

برایانت بازنشسته شماره 33 نیوجرسی به سرقت رفته بود در سال 2017 از مدرسه بالا پایین Merion را در دانشگاه و در نهایت خریداری شده توسط یک جمع کننده در چین است. مشکوک نیوجرسی به سرقت رفته کوبه جمع آوری تماس مدرسه و کمک به بازگشت یادگاری به حومه فیلادلفیا یک فرایند در حال حاضر در جریان قبل از برایانت کشته شد پنج شنبه در سقوط یک هلیکوپتر.

یکنواخت بود و در آخرین شنبه پشت جایی که به آن تعلق دارد — پرده برداری زیر یک نور افکن توسط برایانت پسر عموی خود را پیر دبیرستان مربی و هم تیمی سابق در برایانت (آرکانزاس) تربیت بدنی.

“خوب زمان” Lower Merion مربی گرگ Downer گفت. “که یه جورایی یاد لحظه ای که نور افکن رفت که jersey. آن را فقط فوق العاده ای است. این بود عمده طنز, تقریبا, چگونه ما شده ایم در انتظار نیوجرسی که برای مدت زمان طولانی. برای مدت زمان طولانی ما نمی دانند که در آن بود. به آن را داشته باشد, آن را مناسب پایان دادن به یک رابطه جنسی خشن در هفته است.”

در خارج از لس آنجلس هیچ جایی بود که در ارتباط با برایانت به عنوان Lower Merion. در ادای احترام شب جمعه در L. A. کل لیکرز صف معرفی شد همان است: “از مدرسه بالا پایین Merion, شماره 8, Kobe Bryant.” گلف باز جاستین توماس عینک برایانت شماره 33 LM نیوجرسی در Waste Management Phoenix باز است. این Sixers تا به حال 33 لوگو در دادگاه این هفته در اولین بازی خانگی پس از برایانت کشته شد.

در حالی که تیم NBA صرف متعاقب آن روز برگزاری مراسم برای برایانت, Lower Merion در نهایت بازی اولین بازی خانگی و جشن, بزرگترین ستاره ای که تا کنون برای مطلب. برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند همه به یاد در pregame مراسم است.

Kobe Bryant's Lower Merion jersey is unveiled in the Bryant Gymnasium during a ceremony at the high school on Saturday.
کوبه برایانت Lower Merion نیوجرسی است پرده برداری کرد در برایانت (آرکانزاس) تربیت بدنی طی مراسمی در دبیرستان در روز شنبه.AP

“از آنجا که از کوبه Lower Merion دبیرستان شناخته شده است در سراسر جهان” اصلی شان هیوز به جمعیت گفت. “با وجود شهرت بین المللی کوبه نگه داشته و بسیار نزدیک به قلب ما. او در اینجا برای دیدار با معشوق [معلمان انگلیسی] و البته مربی Downer. او کمک کرد تا این ورزشگاه از امکانات فوق العاده آن است. او یک حامی قوی نه تنها ما تیم بسکتبال اما همه از مطلب ملت است.”

ورزشگاه بسته بندی شده بود به حداقل 1600 ظرفیت و دانش آموزان — برخی از پرسیدن این هفته در مدرسه برای $40 برای $3 بلیط — عینک سیاه و سفید تی شرت که به عنوان خوانده شده “ضربان قلب از مطلب ملت” با 33 در داخل یک آس. Sixers مربی برت براون را بازی می کند در تیم اتصالات به دور از ستارههای که بسته بندی شده مرکز استیپلز یک شب پیش از آن در یک تکان دهنده از مراسم. در Lower Merion یک دانشجوی سابق سرود ملی را خواندند. یک معلم پرده برداری از یک پرتره او نقاشی شده بود از برایانت. مدیران مدرسه به ایراد سخنرانی.

هنگامی که توپ به نوک آن کسب و کار به عنوان معمول بدون 24-شات دوم ساعت و 8-دوم backcourt نقض NBA تیم انجام شده است به سلام برایانت دو نرم افزار یکنواخت اعداد. Lower Merion را نگه دارید و 33 ثانیه سکوت و هم تیمی های سابق (و برایانت پسر عموی جان کاکس) جمع آوری شده در ماتمزده دایره در midcourt.

در برخی از راه های مطلب’ 42-37 اضافه برنده بیش از Souderton به نظر می رسید به عنوان طبیعی به عنوان برایانت حضور در ورزشگاه است. او فقط یک نام بین Carly قهوه ای و مایک Venafra در یک بنر مثال Aces’ حرفه ای 1000 نقطه گلزنان. یک عکس از برایانت برگزاری 1996 کلاس AAAA قهرمانی کشور جایزه شد و بر روی دیوار ترکیب با ده ها تن از دیگر بازیکنان بزرگ و تیم ها از برنامه تاریخچه.

وجود دارد حتی برخی از سبک سری در طول تصویری برجسته از خود بازی حرفه ای که برایانت نشان داده شد reminiscing در مورد مدرسه خود را بالا روز گفت: “اولین سال من وجود دارد ما رفت مثل 4 و 40 و یا چیزی. ما وحشتناک است.”

Cirilo پرز سوار نزدیک به 2½ ساعت از Heightsville مریلند به پرداخت جهات خود را به برایانت در یادبود در مقابل ورزشگاه. او نمی باید یک بلیط برای بازی او به سادگی می خواستم به بخشی از روز اختصاص داده شده به خود را بازیکن مورد علاقه. پرز عینک برایانت نیوجرسی و چپ خود لیکرز کلاه در صحنه که لود شد با بسکتبال کارت و نشانه های به جا مانده از برایانت طرفداران دور و نزدیک.

A work of art in tribute to Kobe Bryant is unveiled by the artist, Perry Milou, right, and the Lower Merion cheerleaders.
یک اثر هنر در ادای احترام به کوبه برایانت پرده برداری توسط هنرمند پری Milou راست و پایین Merion cheerleaders.AP

“او در کار قرار داده و آورده است که یقه آبی ذهنیت است که بسیاری از افراد با اتصال نه تنها در اینجا بلکه در سراسر جهان,” پرز گفت. “او در بر داشت یک راه برای اتصال.”

کارتر Knight, دستیار مربی در Souderton جمع آوری سرخپوستان برای یک تیم عکس در سایت.

“این واقعی در حال حاضر” شوالیه گفت. “ما شده است صحبت کردن در مورد ‘Mamba ذهنیت’ از شروع فصل پس از آن دیوانه است که ما امروز اینجا هستیم. ما شده ایم harping که کل فصل که چقرمگی روانی و چه کوبه آورده و آنچه او می ایستد.”

سابق مشاور راهنمایی, فرانک Hartwell, با حضور, بازی, یادآوری چگونه برایانت تویوتا لندکروزر بود که اغلب در پارک معلم خیلی طولانی قبل از روز در مدرسه آغاز شده است.

“او لبخند بود و بیشترین چیزی که من به یاد داشته باشید” Hartwell گفت. “او فقط الهام بخش بسیاری از آن نبود همه در مورد خود. او در اینجا قبل از مدرسه هر روز کار بر روی مهارت های خود را. او فقط در اینجا تیراندازی, او کار خود را در حرکت می کند.”

Hartwell گفت برایانت حتی صحبت به او را به عنوان او در نظر گرفته خود را بزرگترین حرکت — ساخت پرش به NBA مستقیم از Lower Merion.

“من به او جوانب مثبت و منفی اما من به او گفتم: آن را به شما است.’ من فکر می کنم او تصمیم درست,” Hartwell گفت.

برایانت ساخته شده راست به تماس با شروع با یک Mamba ذهنیت که در زمان برگزاری در Lower Merion طولانی قبل از آن را تبدیل به یک بازاریابی عبارت.

“این یک تعقیب و گریز تعالی مانند من هرگز دیده می شود” Downer گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de