کوبه برایانت به القاء به Basketball Hall of Fame

کوبه برایانت را دریافت بالاترین افتخار در بسکتبال.

لیکرز بزرگ که درگذشت غم انگیز در کالیفرنیا سقوط هلیکوپتر در سن 41 در ماه ژانویه خواهد بود القاء به مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame در سال جاری با توجه به ورزشی است. برایانت خواهد پیوست توسط تیم دانکن و Kevin Garnett. رسمی اعلام کرد که انتظار می رود روز شنبه.

برایانت که بازی در 20 فصل با لس آنجلس لیکرز, کشته در یک تصادف همراه با او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر دیگر. “این مامبای سیاه” برنده پنج NBA دو فینال MVPs و یک فصل به طور منظم MVP. او 18-زمان All-Star. او سه عنوان برای اولین بار آمد در کنار شکیل اونیل فرم 2000-02 قبل از پیروزی دو بیشتر با گروه اصلی از لیکرز. برایانت به طور متوسط 25 امتیاز 5.2 ریباند و 4.7 کمک برای کار خود را.

دانکن بود که پنج بار قهرمان NBA در 19 فصل با سن آنتونیو اسپرز از جمله دو فینال MVPs. 1998 Rookie از دو سال را به طور منظم فصل MVPs و 15-بار تمام ستاره در حالی که به طور متوسط 19 امتیاز و 10.8 ریباند در حرفه خود.

Garnett شروع روند بازیکنان پرش مستقیم به NBA از دبیرستان زمانی که او تصمیم به جست و خیز و وارد 1995 NBA پیش نویس که در آن او بود شماره 5-کلی انتخاب تیمبرولوز. او با بازی 22 فصل NBA از جمله یکی به علاوه با بروکلین نتز و موفق به کسب یک قهرمانی با بزرگ “3” بوستون سلتیکز در 2007-2008. Garnett بود 15-زمان همه ستاره که به طور متوسط 17 امتیاز و 10 پرتاب ریباند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>