کوبه برایانت ادای احترام مجموعه بی ای NBA All-Star Game

شیکاگو — در پایان شماره های ویژه به افتخار کوبه برایانت در روز یکشنبه همه ستاره بازی بود و 157.

جدید برایانت الهام گرفته از سیستم نمره دهی نیست بالا بردن دفاعی شدت در All-Star Game در مرکز متحده تا همه مهم سه ماهه چهارم, هنگامی که آن را تبدیل به وحشی ناپاک-گرفتار بحث برانگیز پر هرج و مرج و خطر ناک.

برایانت, کشته در سقوط یک هلیکوپتر Jan. 26 می باید آن را دوست داشت.

در مجموع 157 امتیاز زخم به عنوان بازی-پایان دادن به نمره هدف و آنتونی دیویس آمار برنده تمام پولها با یک پرتاب آزاد پس از خراب با کوچکتر از کایل لوری در رنگ های زیر یک ورودی عبور از LeBron James. دیویس از دست رفته اول ساخته شده اما بعد آن را به پایان.

که شات eked یک 157-155 پیروزی برای تیم LeBron بیش از تیم Giannis (Antetokounmpo) برای کسب 300.000 دلار جایزه برای آن شیکاگو خیریه به عنوان Kawhi Leonard برنده اولین کوبه برایانت All-Star MVP Award با 30 امتیاز.

LeBron James (l) and Giannis Antetokounmpo
LeBron James (l) و Giannis AntetokounmpoAP

“من نمی دانم چه به انتظار” جیمز گفت. “اما در تمام طول سه ماهه چهارم همه بود که بسیار زیبا بود لعنت سرگرم کننده است.” “

لئونارد غرق خود را در چهار 3-اشاره گرها در سه ماهه اول و غرق 8 از 14 مسابقه برای LeBron فوق العاده تیم.

“برنده شدن در آن یک به علاوه” لئونارد گفت. “من ساخته شده من برای اولین بار [چهار] عکس و این زمانی است که من به خودم گفتم من قصد دارم به سعی کنید به آن را دریافت. من تا به حال یک رابطه با [کوبه]. کلمات نمی تواند توضیح دهد که چگونه شاد من برای قرار دادن این جایزه در اتاق جایزه برای دیدن کوبه نام وجود دارد. او یک الهام بخش در زندگی من است.”

تا 154-153 جیمز هاردن فکر کردم او تا به حال آن را به دست آورد برای تیم LeBron غرق شدن 3-نقطه شات بود اما دست تکان دادند ، سخت نامیده می شد برای یک بار در لوری قبل از ضربه.

جیمز به ثمر رساند در غوطه دادن به آن را 156-153. جوئل Embiid دو پرتاب آزاد به قطع آن به 156-155 اما دیویس به پایان رسید آن را در آینده در اختیار داشتن بعد از گرفتن برگزار شد در رنگ.

جیمز گفت: این یک بازی گران — هدف اول برای لئونارد. دیویس دو برابر شد در ابتدا قبل از گرفتن عدم تطابق با لوری.

تجمعی نمره نصب شد برای شروع سه ماهه چهارم در 133-124 به نفع تیم Giannis اما تیم LeBron بسیج را به نفع خود. نمره هدف ساخته شده بود که با اضافه کردن 24 امتیاز به پیشرو تیم در مجموع 133.

Kobe
Magic Johnson صحبت می کند در طول یک ادای احترام به لیکرز گارد کوبه برایانت قبل از شروع NBA All Star game.سازمان حفاظت محیط زیست

هر پیراهن به تن نیوجرسی تکه با شماره “9” به نمایندگی از تعداد زیادی از مردم کشته در سقوط هلیکوپتر. تیم Giannis عینک “24” — برایانت شماره پیراهن — و تیم LeBron عینک “2” دختر خود را Gianna عینک.

در سه ماهه چهارم یکی دیگر از ادای احترام اضافه شد به عنوان ساعت شات تبدیل بنفش زمانی که این آمار هشت برایانت دیگر شماره پیراهن.

پرسید: اگر رقابتی شدت در فینال دوره افتخار برایانت و جیمز گفت: “ما نمی خواهد all-stars اگر ما رقبا. شما قطعا می تواند احساس حضور او فقط از شروع. هر بار که شما را دیدم Giannis تیم اجرا بر روی زمین شما را دیدم ‘2-4.’ “

آن شب بلامنازع 3-نقطه عکس و فوق العاده کوچه-اوه تا سه ماهه چهارم. تیم LeBron برنده سه ماهه اول به اضافه کردن 100.000 دلار به خیریه (شیکاگو پژوهان بنیاد). تیم Giannis برنده سه ماهه دوم برای موسسه خیریه خود را (شیکاگو afterschools برنامه) و سه ماهه سوم گره خورده بود — با پول بیش از نورد به این تیم که برنده این بازی است.

سه ماهه چهارم ویژه هزینه مربی را به چالش می کشد و یک کلید پخش نقد و بررسی که از بین برود اواخر goaltending تماس در برابر Antetokounmpo در یک James لیآپ.

Antetokounmpo به پایان رسید و با 25 امتیاز. کریس پل, 34, تیم کوک LeBron با 23 امتیاز و نادر alley-oop غوطه دادن. پل نداده dunked در یک بازی NBA در چهار سال.

“است که یک چیز در مورد کوبه” پل گفت: “هر زمان که او در تیم ما در این بازی همه ستاره وجود ندارد که هیچ یک از چیزهای سرد. آن را مانند به عنوان طولانی به عنوان آنها پرتاب توپ اجازه دهید آن را دریافت کنید.”

در این بی سابقه شب 44 دقیقه pregame مراسم آغاز شد و با سحر و جادو جانسون پرداختن به جمعیت پرداخت ادای احترام به کمیسر سابق دیوید استرن که فوت Jan. 1 و برایانت.

جانسون گفت: به زودی پس از سال 1991 HIV اعلام استرن “به من اجازه اقامت در All-Star Game” و احساس استرن زندگی را نجات داد به عنوان یک نتیجه. سابق لیکرز بزرگ گفت که چند می دانستم برایانت در فرایند کمک به کاهش بی خانمان مشکل در لس آنجلس.

“ما نیاز به در آغوش یکدیگر در این زمان سخت — کوبه می خواستم که” جانسون گفت: درخواست برای هشت دوم لحظه سکوت.

تصاویری از کوبه در طول زندگی خود دیدم در رتبه بندی به عنوان شیکاگو بومی Jennifer Hudson سنگ با خالص احساسات قلبی تصنیف “برای همه ما می دانیم.” رپ “مشترک” بافته فوق العاده ادای احترام به شهر شیکاگو آواز به تمام بسکتبال افسانه به بیرون از شهر از جمله Isiah Thomas و Dwyane Wade و به گاو’ آیکون مایکل جردن بود که در حضور و غیاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im