پورت سنت. لوسی — دومینیک اسمیت بدترین روز این offseason Jan رخ داده است. 26 زمانی که او شنیده ها او را قهرمان دوران کودکی مرده بود در سقوط یک هلیکوپتر.

در حال رشد در لس آنجلس و محبت بسکتبال تقریبا به اندازه بیس بال اسمیت نمی تواند کمک کند اما نمي کوبه برایانت که شد خیلی بیشتر به این شهرستان از فقط یک ورزشکار با استعداد و لیکرز آیکون.

“او بسیار برای جامعه او شروع به یک آکادمی آن را sucks” اسمیت گفت: قبل از اخیر بهار, آموزش تمرین با متس.

اسمیت هرگز فرصت ملاقات برایانت. نزدیک ترین برخورد رخ داده است در ماه اوت سال 2017, زمانی که اسمیت پیشنهاد شد به متس برای اولین بار. در میان به خوبی wishers شد برایانت که ساخته شده یک ویدیو که فرستاده شد به اسمیت. و پس از برایانت خود و هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط هلیکوپتر در جنوب کالیفرنیا در ماه گذشته اسمیت نوشته شده ویدیو در Instagram صفحه.

“کوبه به من گفت ‘تبریک’ و این نوع حماسه مسائل” اسمیت گفت. “که به معنای زیادی و آن را sucks که من نمی توانید به نشستن و صحبت کردن با او. آن را sucks در این راه همه چیز اتفاق افتاده است, چرا که او مانند یک فرد بزرگ است.

Dominic Smith and Kobe Bryant
دومینیک اسمیت و کوبه برایانتAnthony J. باعث تخریب جهانی; گتی ایماژ

“من می دانم که یک تن از افرادی که او را می دانستند. او یک مرد بزرگ. او یک پدر است که بزرگترین چیزی که از او مراقبت در مورد کودکان و نوجوانان. او فقط می خواستم به کمک مردم و بهترین باشد. بهترین ورزشکار بود بهترین فرد و بهترین انسانی که شما احتمالا می تواند.”

ورود در فلوریدا برای شروع از کمپ اسمیت هنوز هم خرید و فروش شد با aftershock برایانت مرگ است.

“من بیمار بود به معده من خیلی ناراحت بودم” اسمیت گفت. “من هنوز هم غم انگیز است. آن زمان من حدود یک هفته به نوع بی حس, درد, دلیل این که شما نمی تواند به دور از آن. آن را بیش از همه رسانه های اجتماعی, آن را بیش از همه تلویزیون پس فقط به طور مداوم یادآوری مرگ یک فرد و یا افرادی که مردم در آن پرواز آن را فقط یک روز غم انگیز. هر کسی که می میرد آن را برای رفتن به یک روز غم انگیز اما راه آنها درگذشت این خیلی غم انگیز است.”

اسمیت در حال حاضر تبدیل به شغل خود را به عنوان او تلاش برای از سرگیری در سطح او رسید در نیمه اول فصل گذشته قبل از یک استرس شکستگی در پای چپ خود را تنزل او را به سوار یک موتور روروک مخصوص بچه ها در سراسر متس clubhouse و خدمت به عنوان یک تیم تشویق کننده.

در یک برک آوت نیم فصل اسمیت تا به حال یک اسلش خط .282/.355/.525 با 11 homers تنها در 177 در خفاش. در حال حاضر سمت چپ-صحرا نورد (در شلوغ mix) پس از پیت آلونسو ظهور در پایه اول 24-year-old اسمیت نیست دقیقا مطمئن نیستید که چگونه او متناسب با اما او می گوید او آماده است برای هر فرصت ارائه شده به او.

“ما می دانیم که ما خیلی استعداد است که مهم نیست که وصل می شود در جایی که همه ما احساس اعتماد به نفس در هر یک از دیگر که یکی از ما این کار انجام می شود گفت:” اسمیت که چهره های به اشتراک گذاری زمان در سمت چپ با J. D. Davis و به طور بالقوه Yoenis Cespedes. “ما فشار هر یک از دیگر از آنجا که همه ما می دانیم که ما در حال رفتن به گرفتن به اندازه کافی زمان برای نشان دادن آنچه که ما می توانید انجام دهید و با موفقیت ما است که برای تعیین تیم می کند, بنابراین ما می خواهیم یکدیگر را به خوبی انجام دهد چرا که اگر همه ما به خوبی انجام دهد ما به هدف ما این است که برای رسیدن به پلی آف و سریال های روز دنیا.”

اسمیت offseason تمرکز خود را بهبود خود رفت و آمد. در تلاش برای به دست آوردن سریع تر او با استخدام یک مربی است که دارای تخصص در اجرای تکنیک و سرعت است. اسمیت کشف او نیاز به طول گام های خود را.

“حتی در اطراف پایگاه های من گام بودند فقط بیش از حد کوتاه” اسمیت گفت. “من می خواستم به کار در من طول گشاد گشاد راه رفتن و اگر من طولانی من در گشاد گشاد راه رفتن من قادر خواهد بود برای پوشش زمین بیشتر کارآمد بیشتر به طور مساوی و من را به بیشتر از توپ که در راه است. من واقعا می خواستم به کار در گشاد گشاد راه رفتن و نگاه کردن در حالی که من در حال اجرا نوع مانند یک گیرنده گسترده. من انجام شده کسانی که همه چیز و من هیجان زده برای دیدن آنچه که من می توانید انجام دهید در بهار و حمل آن به فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی