هلیکوپتر حامل کوبه و Gianna برایانت فقط 12 ثانیه از پاکسازی مه غلیظ که آن را سقوط به کالاباساس تپه با توجه به بازرسان فدرال.

خلبان Ara Zobayan 100 فوت دور از خروج سنگین پوشش ابر در زمانی که به جای ادامه به افزایش ارتفاع او به سمت چپ به نوبه خود و سقوط به زمین در 180 مایل در ساعت بر اساس یک گزارش مقدماتی منتشر شد سهشنبه ملی ایمنی حمل و نقل.

“اگر شما خروج پایین ابرها در 4000 فوت در دقیقه در سرعت بالا شما قطعا از دست کنترل هواپیما” امنیت هوایی مشاور Kipp لاو گفت. “هنگامی که شما شکستن از ابرها آن را روشن. همه چیز خطوط با بدن است.”

یکی دیگر از کارشناس حمل و نقل هوایی گفت: Zobayan به احتمال زیاد تلاش برای مانور به سرعت روشن ابرها با حرکت هواپیما و رو به جلو اما یک خطای مهلک با دکمه سمت چپ به نوبه خود.

Kobe Bryant and his daughter Gianna Bryant
کوبه برایانت و دخترش Gianna برایانتگتی ایماژ

“هنگامی که او رفت و به ابرها, او تا به حال کامل در اورژانس” خلبان مایک خردمندانه گفت و اشاره کرد که عطف در طول pop-up مانور “فاجعه بار است . . . 80 تا 90 درصد از زمان.”

برایانت و 13 ساله پدر شد و در راه خود به خود Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس در Jan. 26 زمانی که هلی کوپتر سقوط کرد, کشتن جفت و هفت نفر دیگر در هیئت مدیره.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی