یک کار botched از ترور تصحیح جدید Kosciuszko پل خود را ترک کرده است کابل در معرض حمله و bumbling پیمانکاران حتی ارسال اطلاعات آنلاین است که همه فراهم می کند اما یک طرح برای می شود, بمب افکن ها, فیلم های پرفروش کت و شلوار مدعی.

در ضمن قابل پیشگیری “تهاجمی خوردگی” از این محافظ که قرار است برای محافظت از دهانه را 112 کابل می تواند باعث آنها را به شکستن خود به خود — و یا ارسال فلزی-و-بتنی زره غلت بر روی قاچاق به شدت پل هوایی اتصال بروکلین و کوئینز مدارک دادگاه ادعا می کنند.

“این نقایص ایجاد شدید و قریب الوقوع تهدید برای امنیت عمومی این مفاهیم است که نمی تواند اغراق آمیز باشد” با توجه به کت و شلوار.

هشدار دهنده ادعا می کند بخشی از یک دست کت و شلوار آورده مریلند مبتنی بر زره پوش شرکت تولیدی افزایش LLC ادعا سرقت اسرار تجاری توسط آن معاون سابق رئیس جمهور و مدیر برنامه های پل امنیت, Irvin “جست و خیز” Ebaugh IV.

Irvin Skip Ebaugh is seen in an image from video referenced in court documents.
Irvin “جست و خیز” Ebaugh دیده می شود در یک تصویر از فیلم اشاره شده در اسناد دادگاه.

اف بی آی نیز فعال و در حال انجام تحقیقات جنایی به اتهام غارت و Ebaugh کار در Kosciuszko یا “K پل” با توجه به, با توجه به افزایش ثبت شده در ماه گذشته در بالتیمور دادگاه فدرال.

کت و شلوار به دنبال بیش از $39.6 میلیون دلار خسارت از Ebaugh و شرکت زیرساخت زره LLC به اتهام استفاده از افزایش فن آوری میوه ها را به شرکت و برنده شدن در یک قرارداد برای Kosciuszko کار — بدون داشتن تخصص به درستی ساخت و نصب کابل سپر.

“به عنوان یک نتیجه Ebaugh و IA زره کار در K پل بسیار ناقص و ایجاد شدید و خطر قریب الوقوع به مردم و کسانی که استفاده و کار بر روی پل دهانه” کت و شلوار اتهامات عنوان شده علیه.

Koscuiuszko Bridge
Kosciuszko پلدن Herrick

Ebaugh — چه کسی خدمت کرده بود با کت و شلوار در یک مزاحم رستوران در نزدیکی خانه اش در Ocean City, Md. — که متهم به سرقت یک نوت بوک و درایو انگشت شست از افزایش زمانی که او از کار اخراج شد و در فوریه 2013 به صورت “تهاجمی و رفتار متکبر نسبت به سایر کارکنان” از جمله بنیانگذار و مدیر عامل شرکت جورج تونس III و همسرش, شرکت رئیس جمهور و COO امیلی تونس.

اگر چه جورج تونس و دیگر افزایش مدیران سعی جسمی جلوگیری از سرقت Ebaugh “را شکست با درایو انگشت شست و زد” شرکت Pocomoke شهرستان ستاد در مریلند پایین ساحل شرقی کت و شلوار می گوید.

افزایش تاسیس شد در سال 2000 به مقاوم سازی ساختمان های زلزله, حفاظت, اما تغییر تمرکز خود را پس از هفت. 11 حملات تروریستی به توسعه زره پوش های نظامی و اجرای قانون وسایل نقلیه — از جمله کسانی که از NYPD — و همچنین پل ها و دیگر انتقادی ما زیرساخت ها است.

افزایش بود “به طور مستمر اهدا تنها منبع قرارداد پل امنیت” از سال 2005 تا Ebaugh تشکیل IA در مارس 2014 و شروع به رقابت با کارفرمای سابق خود مدارک دادگاه می گویند.

زیر اوت کت و شلوار می گوید: افزایش و دو شرکت همکار بودند و میوه ها را برای این کار نصب و armoring کابل در اولین Kosciuszko پل جدید دو دهانه — بخشی از دولت در بخش حمل و نقل $873 میلیون دلار پروژه به جای اصلی پل که باز در سال 1939.

اصلی شش خط Kosciuszko اطراف انجام شده 163,000 وسایل نقلیه در روز در سال 2016 قبل از اینکه جایگزین با دو دهانه در سال 2017 و 2019 که پنج و چهار خط بود.

کابل کار اهدا شد به Freyssinet Inc., یک شرکت تابعه از داوینچی شرکت ساخت و ساز — که شناخته شده است در کت و شلوار و نه متهم. Freyssinet استخدام Ebaugh و IA برای رسیدگی به armoring در اولین span و این تیم یک هیچ-پیشنهاد قرارداد دوم برای اطمینان از آن “نگاه همان” کت و شلوار می گوید.

اما افزایش ادعا می کند در آن کت و شلوار که Ebaugh و IA “موفق به پیاده سازی حیاتی اطلاعات در تولید و فرآیند نصب و راه اندازی” آن را کامل.

یکی از نمونه های ذکر شده در مدارک دادگاه درگیر Ebaugh گفته با استفاده از یک “نوع خاصی از فلز در داخل قطعات” بدون نقاشی برای اولین بار آن را — به عنوان مورد نیاز توسط اداره حمل و نقل مشخصات — برای جلوگیری از خوردگی می آید در تماس با بتن استفاده می شود برای تقویت سپر.

Images showing corrosion of Kosciuszko Bridge included in court documents
تصاویر نشان ادعایی خوردگی Kosciuszko پل موجود در اسناد دادگاه

علاوه بر این Ebaugh گفته می شود همچنین با استفاده از “پست ” گالوانیزه” که “دست زدن به دیگر حقانیت قطعات فلزي” و “ایجاد نقاط داغ برای خوردگی.”

کت و شلوار ادعا می کند که “تهاجمی در برابر خوردگی است که در حال حاضر قابل مشاهده در K پل زره” که برخی از آنها که “به شدت تقسیم لایه لایه شدگی [شکستن] و در خطر سقوط است.”

Images showing splitting of Kosciuszko Bridge included in court documents
تصاویر نشان ادعایی تقسیم Kosciuszko پل موجود در اسناد دادگاه

“نه تنها این حال روشن و در حال حاضر خطر اما زره است ارائه آن در نظر گرفته شده حفاظت” افزایش مدعی در کت و شلوار.

“بزرگ درز ایجاد شده از طریق شديد لایه لایه شدن و جدایی از قطعات برگ قابل توجهی آسیب پذیری برای پل کابلی. این مبارزه است که به کل هدف از armoring پل در وهله اول است.”

افزایش کت و شلوار ویژگی های یک سری از عکس های رنگی, شات در ماه جولای سال 2019 و ژانویه سال 2020 است که این شرکت ادعا می کند را نشان می دهد مختلف نقص در زره که منتظر بود تا نصب شود و در آستین در محل بر روی پل.

Images showing delamination of Kosciuszko Bridge included in court documents
تصاویر نشان ادعایی لایه لایه شدگی Kosciuszko پل موجود در اسناد دادگاه

دولت DOT نامیده می شود که ادعا می کند در کت و شلوار “مطلقا نادرست” “کاملا نادرست” و “اتهامات بی اساس از افرادی که هرگز بازرسی [پل].”

“تمام مواد استفاده شده برای ساخت این پل به عنوان پل خود شده اند به طور منظم بازرسی و تلقی سازگار با تمام استانداردهای ایمنی در هر مرحله از روند ساخت و ساز توسط معتبر مستقل شرکت مهندسی و آنها مصمم پل بدون شک امن” نقطه مهندس وحید آلبرت گفت.

NYSDOT Chief Engineer Wahid Albert, NY State Gov. Andrew Cuomo and Assemblyman Joseph Lentol talk about the new Kosciuszko Bridge
NYSDOT مهندس وحید آلبرت Gov. اندرو کومو و مجلس جوزف Lentol بحث در مورد Kosciuszko پلDennis A. کلارک

آلبرت گفت که “سطح آلومینیوم” در سپر نقاشی شده قبل از قرار دادن در تماس با بتن است و یک “شخص ثالث مستقل و بازرس خبره که آن را ساخته شده به مشخصات با عکس و مدارک.”

“هر گونه نقص موجود در مواد مورد استفاده برای ساخت این پل رد شد یا تعمیر قبل از نصب – و پل به طور منظم بازرسی شوند و همه پل ها در دولت است و 100 درصد امن است,” او گفت:.

آلبرت نیز مورد مناقشه این ادعا در مورد سپر تقسیم و گفت: “شکاف است که توسط طراحی به منظور تخلیه رطوبت است که جمع آوری در داخل محافظ و هیچ ربطی به هیچ وجه با ایمنی محافظ کابل یا پل خود را.”

نقطه نیز منتشر شد یک شنبه نامه ای که در آن HNTB نیویورک مهندسی و معماری — طراحی شده که پل — گفت که بازرسی از اولین span سال گذشته منجر به “7 امتیاز (در یک مقیاس از 1 تا 7 با 7 جدید بودن شرط).”

“بر اساس HNTB را بازرسی هیچ شرایط مشاهده شد که تاثیر عملکرد پل به عنوان طراحی شده با خیال راحت به حمل بارهای فضایی,” مدیر پروژه ست Medwick اضافه شده است.

افزایش مدیر عامل شرکت جورج تونس گفت: شرکت “می ایستد پشت حقایق در شکایت کند.”

همچنین مدعی ساخت و ساز مسائل نه تنها نگران کننده عنصر Ebaugh کار است.

به مشتری جلب کردن کار خود Ebaugh و Freyssinet ایجاد مواد تبلیغاتی که نوشته شده بود آنلاین که در آن افزایش می گوید این خطر بیافتد پل امنیت.

در یک ویدیو آنلاین Ebaugh “گستاخی” نشان “جزئیات زره طراحی عناصر کلیدی مواد مورد استفاده در زره دستور انفجار روش آزمایش و نتایج و روش نصب و راه اندازی” کابل زره پوش کت و شلوار می گوید.

“بدتر هنوز با Ebaugh, Freyssinet منتشر شده ویژگی های یک مقاله در یک کنفرانس بین المللی شده و انتشار در وب سایت خود را که علنا افشا که K پل دارای حفاظت از زره پوش نصب شده و به صراحت توصیف سطح حفاظت از زره عملکرد و تهدیدات بالقوه به پل” افزایش مدعی.

این مقاله همچنین “شامل عکس از IA است که نشان می دهد روش تست چگونه به جای تهدید خاص در اطراف کابل و پس از آزمون” که همه “آشکار انتقادی حساس امنیت اطلاعات و تشکیل یک تخلف آشکار از امنیت و محرمانه بودن پروتکل” با توجه به شرکت.

افزایش تماس FBI در بخشی از نگرانی های است که Ebaugh به سرقت رفته بود “اطلاعات مربوط به امنیت ملی زیرساخت مسائل” در روزهای منتهی به او شلیک و دفتر حمله کردند و خانه اش در ژانویه 2016, کت و شلوار می گوید.

در این بررسی مشخص شد که Ebaugh دامنگیر بیش از 27,000 الکترونیکی فایل ها — اطلاعات فنی پل زره طرح و “امنیت اطلاعات حساس در مورد پل ها در سراسر آمریکا” و همچنین تجاوز در افزایش اموال در Jan. 1 2015 عکس گرفت از شرکت “فن آوری های اختصاصی و سخت افزار” مقالات دادگاه می گویند.

“Ebaugh این عکس به وضوح به نظر می رسد که متمرکز بر دلبستگی خاصی روش ها و ویژگی های طراحی برای پل زره … که گم شد از 27,000 سرقت الکترونیکی فایل ها” کت و شلوار می گوید.

Ebaugh گفت: پست او را “قاطعانه” رد اتهامات در کت و شلوار اما احساس نمی راحت بحث آنها چون “من در حال حاضر ارائه شده توسط مشاور.”

او همچنین گفت که “تنها در این اواخر من آگاه از هر گونه مسائل” و اضافه کرد “من به دنبال به جلو به همکاری با دولت را به درک چه خبر است.”

ساعت قبل او عمل خود را به عنوان وکیل به پرونده پتو محرومیت از هر ادعا علیه او و IA, که منجر به یک شنبه حکم دادگاه که گفت: محلی قانون منع او را از نمایندگی شرکت خود را چرا که او یک مجوز وکیل.

قاضی جیمز Bredar داد IA تا 19 مارس به یک وکیل فایل پاسخ به این افزایش با توجه به “و یا فروشنده باید وارد کنید منظور از پیش فرض” علیه شرکت.

نه Freyssinet و نه پدر و مادر خود شرکت وینچی بازگشت و درخواست های مکرر برای نظر.

FBI کاهش یافته است به نظر.

گزارش اضافی توسط روون فنتون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی