Kristaps Porzingis شده است در یک رول اما او تا به حال به خروج زود هنگام در ماوریکس’ 121-107 از دست دادن به ممفیس گریزلیز در شب چهارشنبه در دالاس.

Porzingis — که معامله شد از نیکز کمی بیش از یک سال پیش و چپ به طور خلاصه با 4:06 چپ در سه ماهه سوم هنگامی که او دچار خونین بینی پس از elbowed توسط Josh Jackson در حالی که رفتن برای دوباره بجای اول برگشتن.

او خارج شد و پس از ممفیس را شکست 71-همه کراوات و لرزاند کردن 10 امتیاز. گریزلیز’ اجرای افزایش یافته و به 21-3 برای 92-74 سرب با 1:22 چپ در دوره و آنها رهبری به عنوان بسیاری که 25 در سه ماهه چهارم.

“این شکسته اما آن را OK” گفت: Porzingis که هنوز هم تا به حال 32 امتیاز و 12 ریباند برای دالاس در سومین مستقیم 30-نقطه بازی. “من واقعا نمی سردرد و یا هر چیزی.”

سابق خرت را قابل اجرا در آمده است در حالی که دالاس ” دیگر ستاره لوکا Doncic شده است. ماوریکس بازی چهارم خود را مستقیم بازی پس از Doncic دوم-سال نگهبان رای دادند همه ستاره استارت رگ به رگ راست خود مچ پا در تمرین پنجشنبه گذشته. آنها 2-2 در آن بازی و 4-5 در این فصل منهای Doncic از جمله Dec. 14 بازی مقابل میامی است که در آن او در سمت چپ دو دقیقه با یک مچ پا رگ به رگ.

همانطور که برای Porzingis اعداد او قرار داده تا در دو بازی گذشته نیز چشمگیر بود.

24-در سال, دو سال از حذف پاره خود را در لیگ قهرمانان آسیا وارد, شنبه آینده, بازگشت به عقب اجراهای با حداقل 35 امتیاز و 10 پرتاب ریباند برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. بینی او رنج می برد به احتمال زیاد متوقف Porzingis از رسیدن به 35 نقطه 10-دوباره بجای اول برگشتن علامت برای سومین بازی متوالی.

روز جمعه Porzingis ثبت 35 امتیاز 12 ریباند دو دزد و یک بلوک در یک دست دادن به هوستون. روز دوشنبه او تا به حال 38 امتیاز و 12 ریباند در یک پیروزی در برابر پیسرز هدف قرار دادن شش 6 از 13 3-اشاره گرها و تمام 12 پرتاب آزاد تلاش است.

Porzingis تا به حال فقط یک بازی 35 امتیاز و 10 پرتاب ریباند در سه فصل با نیکز.

— با AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی