دالاس — Kristaps Porzingis تا به حال 26 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و لوکا Doncic اضافه شده 21 امتیاز به عنوان دالاس ماوریکس ضرب و شتم ممفیس گریزلیز 121-96 در شب جمعه.

آن Porzingis’ پنجمین مستقیم بازی با حداقل 20 امتیاز و 10 پرتاب ریباند. او به طور متوسط 30.0 امتیاز و 12.2 ریباند در پنج بازی. روز جمعه او نیز تا به حال چهار بلوک تنها یک گردش مالی بود و به علاوه-38.

“آن زمان من یک کمی از زمان برای کشف برخی از همه چیز و احساس واقعا راحت در خارج وجود دارد” گفت: Porzingis که بازی های برگزار شده است 48 بازی در این فصل برای دالاس پس از بازی فقط 48 فصل گذشته برای نیویورک نیکز به دلیل آسیب. “در حال حاضر آن را احساس طبیعی است. این احساس آلی است. این احساس فقط در ریتم بازی.

“من می دانم که در آن از عکس های من در حال رفتن به می آیند و وقتی که من می تواند تهاجمی است. آن را احساس می کند خیلی بیشتر از فقط ساده و طبیعی من در یک ریتم خوب در حال حاضر و می خواهید به نگه داشتن آن رفتن.”

“هر کس در این حمله آمار” دالاس مربی ریک کارلایل گفت: از Porzingis “اما برای من آن را ترکیبی از تولید فیلم توهین آمیز و آنچه او انجام دفاعی و بازگشت. این مسخره است.”

ماوریکس به سرعت ساخته شده در 12 نقطه حاصل کار دو تیم منجر شود تحت سلطه سه ماهه سوم 34-16 و بهبود یافته برای 14 بازی بیش از .500 برای اولین بار در این فصل است. هفتم در کنفرانس غرب آنها باقی می ماند یک نیمه بازی پشت شهر اوکلاهما.

Kristaps Porzingis makes a strong move to the basket during the Mavericks' 121-96 win over the Grizzlies.
Kristaps Porzingis باعث می شود یک حرکت قوی به سبد خرید در طول ماوریکس’ 121-96 برنده بیش از گریزلیز.NBAE via Getty Images

Josh Jackson led گریزلیز هشتم در غرب, با 16 امتیاز روی نیمکت. دیلون بروکس اضافه شده 15 پس از سه ماهه اول و جوناس Valanciunas تا به حال 14 امتیاز و 11 پرتاب ریباند به عنوان ممفیس موفق به حرکت بیش از .500 برای اولین بار پس از فوریه. 20. گریزلیز آمد اولین back-to-back 39-نقطه جاده برنده در تاریخ NBA.

“آنها رقابت واقعا سخت شات آن را واقعا بزرگ” گریزلیز مربی تیلور جنکینز گفت: از ماوریکس. “دفاع ما نوع اجازه دهید ما به پایین که در سه ماهه اول شروع سه ماهه سوم. کردم تا بهتر شود.”

جعفر Morant منجر ممفیس با 17.6 امتیاز در هر بازی در آینده محدود بود به 11 تیر اندازی 4 برای 11 از طبقه خود را در رقابت با Doncic.

“این کار من به بازی در برابر بهترین بازی این بازی” Morant گفت. “من فقط خوشحالم که اینجا.”

با دالاس پیشرو 33-28 پس از یک ربع ممفیس گل اول نه امتیاز از دوره دوم به 37-33 منجر شود. اما با گریزلیز جلوتر 39-37 با 8:26 چپ در نیمه ماوریکس رفت و در 19-2 اجرا به جلو پیش با 4:16 به رفتن در این دوره است. Porzingis بسته اجرا با نه مستقیم امتیاز در دو 3-اشاره گرها و سه پرتاب آزاد پس از خراب پشت قوس.

ماوریکس بدون دو استارت گارد Tim Hardaway جونیور (بیماری) و رو به جلو دوریان فینی-اسمیت (مجروح راست لگن). سپس شروع گارد ست کاری از دست داده بود با یک مجروح چپ مچ پا پس از به ثمر 15 امتیاز در نیمه اول تیر 7 از 9 از کف.


کارلایل و ماوریکس صاحب علامت کوبا کمی به حال به می گویند قبل از بازی در NBA را انکار دالاس’ اعتراض به 111-107 از دست دادن در آتلانتا در فوریه. 22 و $500,000 خوب از کوبا خود را برای انتقاد از officiating در پایان آن بازی که در آن دالاس نامیده می شد برای goaltending یک putback ساخته شده بود به بازی ادامه داد و سپس مقامات حکومت وجود نداشت goaltending.

“آنچه که من می گویم در رکورد است و امیدوارم آنها به ما اجازه دهید آزادی واقعی ما پر از اعتراض” کوبا گفت. “من در حال انتظار برای شنیدن از آنها. پس از آن همه می شود به همین دلیل ما فکر کردیم که این نیاز به اعتراض کردند.”

کارلایل گفت: “این وضعیت این مجموعه ای از شرایط را بهبود بازی طولانی مدت و این یک چیز خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im