Kroger سهمیه بندی عفونی در میان coronavirus خرید دیوانگی

سوپر مارکت های زنجیره ای Kroger است که محدود کردن مشتریان از انباشت برخی از محصولات بهداشتی به عنوان هراس در مورد شیوع کروناویروس سوخت خرید دیوانگی.

اوهایو-شرکت بر اساس محدود کردن تعدادی از سرماخوردگی و آنفولانزا و مایع محصولات خریداران می توانند خرید “با توجه به تقاضای بالا” با توجه به وب سایت خود را. هر یک از این موارد خواهد بود محدود به پنج نفر در هر سفارش این شرکت می گوید.

حرکت آمد و به عنوان Kroger خریداران جامعی سوپ جعبه شام و دیگر جزء اصلی محصولات قفسه دلیل افزایش نگرانی در مورد COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر است که بیمار بیش از 95,000 نفر کشته و بیش از 3200 در سراسر جهان است.

“من فکر می کنم شما را دیده ام بیشتر در پاسخ به فعالیت های رسانه ای و برخی از مشاوره در خارج وجود دارد در بازار از مشتریان شروع به صرف بیشتر در مورد چیزهایی مانند آب و ضد عفونی کننده دست و صابون” Gary Millerchip, Kroger معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس امور مالی گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران.

خریداران نیز شروع به ذخیره آنلاین به عنوان coronavirus گسترش خارج از چین داده ها را نشان می دهد. آنلاین فروش “آنتی ویروس” محصولات مانند ماسک و دست عفونی و دستکش باید مشخصی 817 درصد به تازگی با توجه به نرم افزار Adobe Analytics که اقدامات انجام معاملات از 80 از 100 بالا ما خرده فروشان آنلاین است.

فروش آنلاین مواد غذایی کنسرو شده از Feb. 23 تا 29 رسید 183 درصد نسبت به هفته قبل با توجه به داده ها از Bloomreach یک نرم افزار تجارت شرکت است که در خدمت بیش از 250 خرده فروشان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>