Kroger فروش پرش 30 درصد به عنوان خریداران سهام تا در میان coronavirus بحران

Kroger قابل مقایسه فروش رسید و حدود 30 درصد در ماه مارس به عنوان مصرف کنندگان انبار با توجه به کروناویروس همه گیر و بقال گفت: آن را به حال قرض $1 میلیارد دلار برای افزایش پول نقد خود ذخیره آن را به عنوان آماده برای هر خرید اینترنتی از بحران بهداشت و درمان.

سینسیناتی اوهایو بر اساس شرکت سهام حدود 5 درصد پس از سوپر مارکت های زنجیره ای همچنین در ادامه پیش بینی خود را برای سال, به ویژه هنگامی که بسیاری از رقبای خود را اوراق را برآورد با توجه به این ویروس مربوط به عدم قطعیت است.

Kroger, اما, گفت این بود که محافظه کار در مورد انتظارات خود را با توجه به سیال محیط زیست ناشی از وقوع.

“خیلی زود است که به حدس و گمان چه خواهد شد به عنوان ‘جدید’ در مصرف مواد غذایی در خانه و یا چه تاثیر در فروش خواهد شد و در آینده دوره” کروگر گفت.

این بیماری همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 4000 نفر در آمریکا منجر به وحشت خرید با چند نفر thronging فروشگاه به انبار کردن مواد غذایی کنسرو و ملزومات روزمره.

“پس از تجربه فروش قوی در فوریه COVID-19 همه گیر باعث افزايش آسانسور فروش در سراسر جسمی فروشگاه های خرده فروشی و کانال های دیجیتال در مه” رئیس اجرایی رادنی McMullen در بیانیه ای گفت.

McMullen گفت: خرید و فروش در ماه مارس مخروطی در اواخر ماه اما همچنان بالاتر از حد نرمال به عنوان مشتریان تنظیم جدید ناهارخوری, کار و محدودیت های مسافرتی.

این شرکت گفت که انتظار دارد سود سه ماهه نخست سال به بیش از آن قبل پیش بینی و آن را متوقف اضافی به اشتراک گذاری buybacks در سه ماهه.

کروگر گفت: همچنین افزایش دستمزد به صورت ساعتی کارکنان توسط $2 ساعت تا مارس 18. متوسط دستمزد ساعتی برای Kroger کارکنان 15 دلار در هر ساعت.

آن را به حال preciously اعلام کرد یک جایزه هم برای خود خط مقدم همکاران قابل پرداخت در آوریل 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>