کوبه برایانت صرف تمام 20 سال از عمر حرفه ای با NBA لیکرز اما برخورد با مقدار زیادی از تجارت و رایگان-آژانس شایعات در طول این دو دهه است.

لیکرز به جلو Kyle Kuzma در حال پخش است یک سوم کمانچه نقش به LeBron James و آنتونی دیویس. Kuzma شده در شایعات تجارت با NBA مهلت فقط یک روز به دور است و او با تکیه بر مشاوره از برایانت که در Jan. 26 در سقوط یک هلیکوپتر.

“Kob’ استفاده می شود برای همیشه به من بگویید: اگر آنها در حال صحبت کردن در مورد شما و سپس شما باید نگران'” Kuzma گفت: ایالات متحده آمریکا امروز پس از لیکرز’ 129-102 پیروزی سان آنتونیو اسپرز در روز سه شنبه در مرکز استیپلز.

“و من صحبت از شهر.”

Kuzma بود نجس قطعه که لیکرز حاضر به بخشی با زمانی که دستیابی به دیویس از پلیکان آخرین offseason. آن شده است یک بازی کامل هر چند با 24 سال سن تیراندازی درصد پایین در حالی که بدانند چگونه به مسئولیت رسیدگی به یک نقش کمتری با دو ستاره عظیم بازی کردن در کنار او.

Kyle Kuzma
کایل Kuzma پوشیدن کوبه برایانت نیوجرسی که لیکرز افتخار او هفته گذشتهگتی ایماژ

نیکز که در حال حاضر آویزان مارکوس موریس داشته اند مذاکرات با لیکرز برای Kuzma در هر ورزشی.

“من واقعا نمی مراقبت صادقانه” Kuzma گفت. “شما نمی توانید آن را کنترل کنید. من معامله من معامله شد. مهم نیست. من هنوز هم به بازی بسکتبال است. هنوز هم به بازی بازی من دوست دارم. هنوز برای دریافت پرداخت می شود.”

برای اطلاعات بیشتر در نیکز گوش دادن به آخرین قسمت از “بزرگ اپل سطل” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de