Kyrie Irving شانه خیره کننده دوباره به عنوان شبکه نگرانی رشد می کند

این آسیب دیدگی شانه که هزینه Kyrie Irving دو ماه به بالا گرفت تا دوباره به طور بالقوه قرار دادن بقیه فصل خود را در سوال.

ایروینگ نبود با این شبکه برای اولین پست-همه ستاره عمل به جای دیدن یکی دیگر از متخصص. آن را داده و او نمی خواهد بازی روز شنبه در فیلادلفیا. سوال این است که آیا او به بازی بازی های باقی مانده از 2019-20 فصل و یا عمل جراحی او تصمیم گرفتند در برابر بازگشت در ماه دسامبر.

“او هنوز هم داشتن مسائل را با شانه خود را. او در حال رفتن به یک پزشک متخصص در این هفته. این در مورد همه من می توانم به شما بگویم” Kenny اتکینسون گفت. “من انتظار ندارم که او را به در دسترس خواهد بود برای سه شنبه. شانه خود را همچنان به زحمت او را. این نوع از میزان آن در حال حاضر است.”

ایروینگ از دست رفته 33 از شبکه’ 53 بازی های این فصل از جمله پنج گذشته و با زانو رگ به رگ.

او نشسته 26 راست در اوایل این فصل با گیرافتادگی شانه رنج می برد Nov. 4 دیدن یک متخصص در آریزونا قبل از اینکه در نهایت و بی میلی — گرفتن یک کورتیزون شات در شب کریسمس.

در آن زمان ایروینگ ارائه شده بود با یک انتخاب از کورتیزون ضربه یا جراحی آرتروسکوپی که به طور بالقوه می تواند خود پایان فصل است. او را برداشت سابق دانستن است که آن را همیشه در کوتاه مدت حل کنند. این اصطلاح ظاهرا منقضی شده است.

“من فکر می کنم این موضوع در حال حاضر شانه. من فکر می کنم که زانو در بهتر شدن اما شانه یک نگرانی در حال حاضر گفت:” اتکینسون آشکار است که آسیب همچنان به طاعون ایروینگ حتی به عنوان نگهبان در تلاش است تا از طریق آن بازی. “گوش دادن آن بوده است باعث ناراحتی او. دوباره شانه دشوار است چیزی که من به شما گفته.

“من از طریق آن بوده است و من فقط فکر می کنم آن است و چیزی که در آن چند روز از آن شما را آزار و برخی از روز شما احساس خوب و برخی از روز شما را خوب احساس نمی. بنابراین آن را به نقطه ای که در آن دیگر را ببینیم متخصص و مطمئن شوید که در مورد این و آن نوع که در آن ما هستند.”

هر دو شبکه و ایروینگ می دانستم که آنها می خواهم در اینجا در نهایت. Back on Jan. 4 ایروینگ بود و رندانه است.

kyrie irving nets shoulder injury
کوری Sipkin

“آینده پیشرفت بود یک کورتیزون شات یا شما عمل آرتروسکوپی” ایروینگ گفته بود در آن زمان. “این کورتیزون شات طول می کشد به عنوان طولانی به عنوان آن می تواند. شما هم همچنان به کورتیزون عکس که واضح است که مضر به سلامت خود را در ماهیچه های خود را, یا شما به جراحی آرتروسکوپی.

“این فقط در مورد اینکه قادر به رفتن به خارج وجود دارد پس از مقدار مناسب از نوتوانی مقدار مناسب از, استراحت, بهبود, و ببینید که چه ما می توانیم برای بقیه فصل و سپس ارزیابی مجدد پس از چند ماه.”

در حال حاضر بقیه فصل است که در شک و تردید.

“البته کسی که چنین فرد بزرگ بدیهی است که شخص شما بیرون رفتن هر روز با شما در مورد نگرانی او را وقتی که می آید به عمل جراحی صحبت کنید و چیزهایی که مرتب سازی بر اساس” گفت: Taurean شاهزاده.

“اما Ky یکی از مثبت ترین مردم من تا کنون بوده است در اطراف این در حالی است که روند من دانستن او نشست او را پس از او امضا, من مطمئن هستم که آن را فقط به یکی دیگر عهد خود را به کتاب., زمان خود را برای دیگر بچه ها به مرحله و بازیکنان این است که آنها احساس آنها می خواهند همراه با تلاش برای کمک به ما به نفع خود به عنوان بسیاری از بازی ها که ممکن است پایین کشش.”

اتکینسون سعی در هدایت اطراف هر گونه سوال.

وقتی پرسید که آیا و یا زمانی که او انتظار می رود ایروینگ به بازگشت اتکینسون پاسخ داد: “ما را ببینید. ما اطلاعات را از متخصص.” هنگامی که فشرده که آیا نگهبان انجام شد برای فصل او در جواب گفت: “من نمی خواهم برای رفتن وجود دارد. من احساس نمی راحت کرد و گفت که.”

پس از پیوستن کوین دورنت در چیدن بروکلین ایروینگ جوهر چهار سال $136 میلیون معامله. او به طور متوسط یک حرفه ای-بالا 27.4 امتیاز و 6.4 کمک می کند اما بازی فقط 20 بازی در اولین خود را در شبکه های نجومی. او ممکن است بازی دیگری است.

“من نمی دانم چه مدت او را در کنار پنج شنبه. خواهیم دید که چه چیزی در جریان است” گفت: اسپنسر Dinwiddie. “بدیهی است که ما فقط دعا برای سلامت خود را. که همه شما می توانید انجام دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im