L مارک boss لسلی Wexner به عنوان شرکت به فروش می رساند کردن راز ویکتوریا

خرده سرمایه دار خیلی مهم لسلی Wexner را ترک راس خود L مارک های کنگلومرا در میان موشکافی گذشته روابط به جفری اپستین به این شرکت به فروش می رساند کردن آن تلاش victoria’s Secret, لباس زیر زنانه نام تجاری.

Wexner, 82 را مرحله به عنوان مدیر عامل و رئیس L مارک که او تاسیس و رهبری دهه پس از شرکت سهام خصوصی چنار شرکای طول می کشد کنترل از راز ویکتوریا در یک معامله ارزش نهادن لباس زیر زنجیره ای در حدود 1.1 میلیارد دلار این شرکت پنج شنبه اعلام کرد.

چنار پرداخت خواهد شد در مورد $525 میلیون دلار برای 55 درصد سهام خود در راز ویکتوریا تبدیل خواهد شد که جداگانه شرکت خصوصی برگزار شد با L مارک برگزاری 45 درصد باقی مانده با توجه به انتشار اخبار. که به نظر می رسد شیب دار تخفیف برای یک نام تجاری است که ارسال بیش از 7 میلیارد دلار در فروش خالص در طول L برندها را 2018 سال مالی.

Wexner باقی خواهد ماند در L مارک های هیئت مدیره است اما در نهایت جایگزین به عنوان مدیر عامل توسط اندرو Meslow که این شرکت نام مدیر اجرایی Bath & Body Works, کنگلومرا زیبایی خرده فروش که تبدیل به یک مستقل شرکت عمومی است.

“Les Wexner خرده فروشی افسانه ای که ساخته شده است باور نکردنی مارک که به نام خانواده در سراسر جهان” آلن Tessler, L مارک های سرب مستقل هیئت مدیره و مدیر در بیانیه ای گفت. “رهبری خود را از طریق این انتقال نمونه تعهد خود را به رشد بیشتر کار بدن و راز ویکتوریا و رانندگی به طور کلی ارزش سهام شرکت است.”

خبری از معامله با ارسال L مارک سهام پایین 11.3 درصد به $21.81 در premarket تجارت به عنوان 9:04 صبح

طولانی بازیکن در غالب در جهانی با لباس زیر, بازار, victoria’s Secret به تازگی کشتی با کاهش فروش و اتهام رفتار نامناسب نسبت به مدل های آن که مفصل در نیویورک تایمز معرض اوایل این ماه. به گزارش ظهور در ماه ژانویه که L برندها در ایران به فروش نام تجاری به چنار که قبلا جامعی آور خرده فروشی لباس مانند Talbots محدود موضوع داغ و نه غرب.

Wexner — طولانی ترین-خدمت مدیر عامل شرکت S&P 500 شرکت نیز در مواجهه با سوال در مورد رابطه اش با اپستین به پدوفیلیا سرمایه که فوت بر اثر خودکشی در ماه اوت گذشته در انتظار محاکمه در رابطه جنسی-قاچاق اتهامات عنوان شده علیه.

Wexner گفته او “خجالت” در مورد اتصال به اپستاین و او را متهم کرد از misappropriating بیش از $46 میلیون در حالی که خدمت به عنوان Wexner را مدیریت پول.

راز ویکتوریا ثبت بیش از $1.4 میلیارد دلار در مجموع فروش برای سه ماهه به پایان رسید که در اوایل ماه نوامبر است. که مقدار اختصاص بیش از نیمی L برندها را حدود 2.6 میلیارد دلار در فروش برای سه ماهه اما مشخص شده 7.6 درصد کاهش از مقایسه دوره در سال قبل.

در مقابل, Bath & Body Works شاهد افزایش فروش در این سه ماهه به حدود 1 میلیارد دلار از حدود 956 میلیون سال قبل. ترکیب فروش بین المللی برای راز ویکتوریا و حمام و بدن با این نسخهها کار شد و تقریبا مسطح در حدود 133 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im