لا ممنوعیت استفاده از حیوانات عجیب و غریب برای سرگرمی در خانه احزاب

احزاب در لس آنجلس درست کردم خیلی کمتر وحشی.

لا شورای شهر به تصویب قانون در این هفته است که بان کی مون مردم از “برگزاری نمایشگاه وحشی عجیب و غریب و یا حیوانات خطرناک در خانه احزاب و دیگر با صدای بلند و یا سرکش تجمعات” با توجه به مسیر پنجاه.

این به این معنی است که Angelinos باید به یاد بگیرند که برای برگزاری shindigs بدون حیوانات وحشی مانند شامپانزه ها و شیرها و خرس.

“کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom قانون را امضا کرد در پاییز گذشته که تحمیل یک دولت گسترده ای در ممنوعیت سیرک اعمال شامل حیوانات وحشی مانند خرس ، ببر و میمون ها” با توجه به وب سایت آن اضافه شده است که “این قانون نیز محدود به استفاده از حیوانات در اجرای برنامه به ارائه سواری و یا برای انجام کلاهبرداری برای مخاطبان زنده است.”

Councilmember دیوید Ryu رهبری تلاش و توضیح داده شده دیدن یک زرافه و فیل بودن “راهپیمایی هالیوود هیلز” برای یک حزب و چهار سال پیش.

“این است که امن نیست, این است که اخلاقی نیست و perpetrates وحشیانه یک دیدگاه که وحشی و عجیب و غریب حیوانات, اسباب بازی” ریو گفت: شورا قبل از اندازه گیری رفت و به رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>