لا tech سرمایه گذار eyeing آبی صحن خرید

لس آنجلس tech سرمایه گذار و سخنران انگیزشی است ترشح بزاق بیش از یک شانس برای گرفتن دست خود را در مبارزه غذا کیت شرکت آبی صحن پست یاد کرده است.

Tai Lopez یک سرمایه گذار در گوشت سرویس اشتراک کشاورزان جعبه و صاحب بیش از 700 هکتار از زمین های کشاورزی در ویرجینیا می گوید: او رسیده به آبی صحن هفته گذشته در مورد یک فروش بالقوه.

لوپز — که در تماس با نیویورک شرکت از طریق ex-آمازون اجرایی و فروشگاه مواد غذایی مشاور Brittain Ladd — کاهش یافته است می گویند چقدر او حاضر به پرداخت برای مبارزه سرویس اشتراک. اما او در حال حاضر دارای طرح های بزرگ در مورد چگونه به احیای آن است.

“من فکر می کنم آبی صحن اصلی محصول باید غذاهای آماده و تنقلات” لوپز گفت: پست. “وجود دارد یک بازار محدود برای افرادی که می خواهید به طبخ,” او گفت: آبی صحن این جعبه از مواد خام و پیشنهاد دستور العمل های.

مبارزه غذا کیت شرکت گفت: در این ماه ممکن است خود قرار داده تا برای فروش به عنوان فروش شیرجه رفتن به لطف افزایش رقابت است.

پس از رفتن مردم در سال 2017, آبی, صحن دیده است و ارزیابی آن از خشک شدن نزدیک به 2 میلیارد دلار به بیش از 32 میلیون دلار به عنوان یک دسته از رقبای elbowed راه خود را به یک بار-رمان کسب و کار از ارائه وعده های غذایی مستقیما به مردم را درب.

در سه ماه گذشته از سال 2019 آبی صحن از دست داد 37 درصد از مشتریان خود را به 351,000 در حالی که درآمد 33 درصد کاهش یافته است به $94.3 میلیون.

“ما شده اند به تماشای آبی صحن شاقول و ما فکر می کنم مدل آن است که نیاز به یک تغییر” لوپز گفت.

آبی صحن که از دست رفته در مجموع $21.9 میلیون دلار در سه ماهه چهارم کاهش یافته است به نظر.

در حدود 18 ماه پیش لوپز و خود را شریک کسب و کار الکس مهر راه اندازی خرده فروشی تجارت الکترونیک سرمایه گذاری برای به دست آوردن بزرگ مضطرب مارک های خرده فروشی. آنها خریداری Dressbarn نام تجاری و تبدیل آن به یک تجارت الکترونیک-کسب و کار تنها. آنها نیز یک اجرا در برای همیشه لطفا برای 21 گفت: لوپز که دارای 10 میلیون رسانه های اجتماعی پیروان خود را در کانال یوتیوب و عمل دوره های آنلاین, پادکست ها و کتاب های باشگاه از طریق Tailopez.com.

“با $82 میلیون دلار بدهی خالص و کمتر از 40 میلیون دلار پول نقد در دست” Ladd گفت: “ما معتقدیم آبی صحن را هیجان زده خواهد به بحث در مورد استراتژیک جایگزین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>