وزارت کار غرق کارگران بیکار در میان coronavirus

دولت و وزارت کار بوده است غرق و توسط یک موج جزر و مدی از نیویورک گذاشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که همه به دنبال مزایای بیکاری در همان زمان — له از سوالات است که اغلب سقوط آن سایت و مسدود تماس خود را خط.

آژانس در حال گسترش است و سرور آن ظرفیت و تقویت نیروی انسانی خود برای دیدار با تقاضا از مردم که ناگهان شغل خود را از دست.

“ما در حال تجربه بی سابقه ای افزایش حجم تماس ها/ترافیک برای UI ادعا می کند. این موج ایجاد کرده متناوب وقفه در خدمت” وزارت کار گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

آن وب سایت شده است به طور متوسط 250,000 باری در هر روز 400 درصد افزایش یافته است.

ظهر روز شنبه آن را به حال 206,800 باری و 159,000 تماس های تلفنی. به طور متوسط در آژانس دریافت 10,000 تماس در هر روز است.

“ما شاهد بیش از 1000 درصد افزایش در ادعا می کند در برخی از مناطق در سراسر کشور. به آدرس این افزایش بی سابقه ما اضافه شده اند و سرور با ظرفیت اختصاص داده شده و بیش از 700 عضو هیات برای رسیدگی به هجوم” آژانس گفت.

دولت حکم به مهار بیماری همه گیر باعث خاموش شدن ناگهانی از رستوران ها و هتل ها, قرار دادن هزاران نفر از مردم ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>