زمانی که Houston Rockets مربی Mike D’Antoni مطلع شد نیویورک نیکز به حال استخدام یک تیم جدید رئیس جمهور پاسخ او این بود ،

“که خبر ؟” او گفت: در یک طعنه آمیز خنده.

سپس دوباره او تا به حال یک نقطه.

راه نیکز رفته اند از طریق تیم رئیس جمهور (سه در سه سال) این واقعیت وجود دارد که تغییر در بالای سازمان بسکتبال عملیات نیست دقیقا یک اتفاق نادر است.

شاید به همین دلیل اعلام نیکز صاحب جیمز دولان به نام لئون رز به عنوان تیم جدید رئیس جمهور فرود آمد جایی میان این هیاهو از فیل جکسون ورود در سال 2014 و آشنایی از استیو میلز بود که اخراج ماه گذشته پس از نزدیک به سه سال در کار است.

رز ورود تولید خیلی بیشتر از جمعی شانه را بالا انداختن. نبود حتی یک کنفرانس مطبوعاتی به صور ورود خود را. به جای آن وجود دارد غیر رسمی ملاقات و خوش آمد می گوید با برخی از رسانه ها و اعضای آن می تواند آخرین ما از شنیدن و دیدن گل رز به عنوان او دستخوش وظیفه تلاش برای تبدیل نیکز به برندگان.

“ما با اعتماد به نفس او به ارمغان می آورد مناسب ترکیبی از تخصص و روابط برای اطمینان از موفقیت طولانی مدت از ما حق رای دادن” دولان گفت: در تهیه بیانیه منتشر شده به رسانه ها.

Leon Rose today with the Knicks
لئون رز امروز با نیکزکوری Sipkin

نگاه همه چیز می تواند بسیار بدتر و اگر کسی می داند این لیگ از آن افزایش یافت که نه تنها تا به حال 25 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک عامل برای کا بلکه مربی بسکتبال به مدت پنج سال سه در دبیرستان و دو سال در سطح دانشگاهی. در حالی که این اولین شغل خود را به عنوان یک مدیر اجرایی از حق رای دادن رز به ارمغان می آورد مقدار زیادی از مثبت: او باهوش می داند که هر سازمان لیگ و mingles با واقعا خوب بازیکنان بسکتبال.

رز ملاقات با نیکز کادر مربیگری و بازیکنان در شلیک-در اطراف صبح روز دوشنبه پیش از بازی خود را در برابر راکت ها در باغ. بسیاری از آنچه رز نگه داشته بود گفت: “در خانه” اما پیام اصلی بود که اساسا “ما در این با هم.

در حالی که کلمات خود را ممکن است ارائه برخی از انگیزه کوتاه مدت است که منجر به یک 125-123 پیروزی D’Antoni راکت انتظار نداریم که هر گونه تغییرات واقعی در هر زمان به زودی به عنوان گل رز می رود در یک ماموریت حقیقت یاب به دیدن دقیقا همان چیزی است او را بدست خود به.

“همه به دنبال به جلو به ادامه حرکت همه چیز را رو به جلو — ما چگونه به ساخت بهتر هر روز؟” نیکز موقت سر مربی مایک میلر گفت. “ما باید او را برخی از زمان برای دریافت و بررسی همه چیز و شروع به حرکت.”

میلر را در میان کسانی که مورد بررسی قرار گرفت. گل رز به نام دائم سر مربی و میلر در ادامه عضوگیری خود را برای این کار.

“من نمی نیاز به هر گونه اطمینان از هر کسی که ما از طریق این” میلر گفت. “من اعتماد به روند و آنچه که ما در حال انجام است. من در تلاش برای بازیکنان بهتر است و این تیم بهتر است.”

D’Antoni شد نیکز سر مربی از 2008-12 دیده است و این تیم از طریق شش سر مربیان پس از او باقی مانده است. او از استخدام افزایش یافت.

“لئون بزرگ” D’Antoni گفت. “او باید یک کار بزرگ انجام دهد. آن را باید به نفع لیگ و هر کس دیگری. این یک محل عالی برای بازی است. من لذت می برد من چهار سال در اینجا. همه شانس در جهان به ویژه در شرق است.”

زمانی که رز طول می کشد یک نگاه سخت در نیکز او را ببینید یک تیم با پتانسیل با حق پیش نویس میدارد و ادغام. نیز وجود دارد یک تغییر در نگرش است. به جای امید که پینگ پنگ توپ در زمین گل رز و نیکز نیاز به بهترین استفاده را از آن زمین است. آن را OK به تعقیب ستاره اما حق رای دادن نمی تواند تخلیه اگر آنها به جای دیگر بروید.

“نیویورک کانون بسکتبال و باغ میدان مدیسون همواره بسیار ویژه به من” رز در بیانیه ای گفت. “به بخشی از نیکز تجدید حیات و بسکتبال در باغ یک چالش و فرصت نادر.”

این دقیقا یک فرصت نادر. اما از آن است که فرصت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im