لاگاردیا TSA کارگر پن ایستگاه Amtrak پلیس تست مثبت برای coronavirus

Coronavirus گرفتن چنگال خود را به منطقه حمل و نقل اجرای قانون — دوم TSA عامل در فرودگاه لاگاردیا و یک تصادف مرگبار پلیس در پن ایستگاه هر دو تست مثبت است.

TSA عامل اختصاص داده بود به ترمینال B است و در میان حداقل 11 TSA کارکنان در نیویورک-فرودگاه های منطقه که آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به کارمند یادداشت به تاریخ مارس 23, از لاگاردیا را TSA فدرال امنیت مدیر رابرت دافی.

هر دو TSA کارگران که آزمایش مثبت در LGA قرار گرفتند به محل اجتماع C در ترمینال B با توجه به DHS.

دوم تایید بیمار کارگر در LGA آخرین سنجش زمان به کار بیش از دو هفته پیش در مارس 7, دافی نوشت.

منطقه ای که در آن کارمند مشغول به کار شد پاک کردن در یکشنبه اما مقامات دیدم بدون نیاز به عمل است.

“از آنجا که از آن شده است از 16 روز از افسر گذشته کار کرده و هیچ اقدام دیگری گرفته شود در هر TSA افسر ارشد پزشکی دکتر فابریس Czarnecki” دافی نوشت: به کارکنان. “به عنوان یک اقدام احتیاطی در ترمینال B, Concourse C پاسگاه بود به طور کامل ضد عفونی در روز یکشنبه, مارس 22.

حداقل 31 TSA کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس در سراسر کشور, با توجه به وزارت امنیت داخلی به عنوان ما COVID-19 شیوع بیماری تشدید می کند.

چهار TSA کارکنان در فرودگاه بین المللی نیوآرک قرارداد بسته اند این ویروس را به عنوان به خوبی به عنوان پنج کارکنان John F. Kennedy International Airport DHS گزارش.

TSA عوامل دستور به دنبال مناسب اجتماعی فاصله پروتکل شستن دست های خود را به طور منظم و پوشیدن دستکش در همه زمان ها, دافی گفت.

“فولاد ماسک در حال حاضر در دسترس برای هر کسی که می خواهد برای پوشیدن یک. به عنوان یک ادامه یادآوری پوشش صورت خود را هنگام سرفه یا عطسه و صورت خود را لمس نمی,” او نوشت: به کارگران است. “اقامت در خارج از محل کار اگر شما به خوبی احساس نمی کنید و ببینید یک پزشک در صورت لزوم و انجام بهترین خود را به ماندن در 6 پا جدا از سایر مردم است.”

به عنوان موارد تایید شده در سراسر کشور افزایش می یابد اولین پاسخ دهندگان و کارگران تلقی “ضروری” باید آمار گرفته به عنوان به خوبی.

نزدیک به 100 NYPD افسران و بخش دیگر کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus با NYPD اطلاع رسانی کارآگاهان که آنها ممکن است به جای بیمار مورد ضرب و شتم پلیس در نمونه ای از یک کارگر کمبود.

MTA در ضمن اتحاد است کاهش خدمات توسط 25 درصد پس از فیلدینگ سنبله در coronavirus مرتبط با بیمار تماس. حداقل 23 MTA کارگران حمل و نقل در مترو و اتوبوس تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس به هفته گذشته, مقامات گفت.

تصادف مرگبار پلیس به حال اول پلیس تست مثبت در روز دوشنبه به گفته یک منبع که اضافه شده است که سه نفر دیگر از Amtrak پلیس در حال از بیمار با تب. تایید آلوده کارمند گذشته مشغول به کار در ایستگاه پن چهارشنبه گذشته این منبع گفت.

“من تعجب آن را در این زمان طولانی و با توجه به کار ما در یک فضا با پنجره ها و تهویه پر از افراد بی خانمان سرفه در تمام طول روز” این منبع گفت: پست.

“ما کارفرمایان نمی خواهید ما را به پوشیدن ماسک چون او نمی خواهید ما را برای ترساندن مسافران و ما دست عفونی تمام شده در سال 2015” این منبع در رفت.

Amtrak بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

گزارش اضافی توسط لری Celona

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>