گذاشته شده است eatery کارگران در صورت سلامت-بیمه بحران میان coronavirus

آن را به سختی زمستان برای افرادی که استفاده می شود به کار در رستوران.

پس از به طور ناگهانی از دست دادن شغل خود به دلیل coronavirus بحران سابق waitstaff و آشپزخانه کارگران در هزاران بسته از eateries سراسر شهر بود چهره بد بازار کار پر از لکه پوشش بهداشت و درمان و نامشخص امید برای جزوه های دولت.

“بزرگترین نگرانی من این است که برای مردم ساخت 15 دلار یک ساعت پس از نهایی حقوق در آمده گفت:” برایان Flodmand مدیر اجرایی بزرگ مرد دانمارکی که در عمل مجلل کرون رستوران Agern در ترمینال مرکزی و شمالی سالن غذا وجود دارد.

Flodmand مانند 174 کارکنان او به وضع دوشنبه گذشته از دست رفته و کار خود را بیش از حد. او امیدوار است او می شود آن را به عقب به همراه کارگران خود را پس از آن که ویروس در اببس.

“من بیشتر نگران در مورد افرادی که از چند هفته از پول نقد در دست” Flodmand اضافه شده است. “من نمی دانم آنچه در آن مانند به نظر می رسد برای آنها است.”

برای کسانی که در تکاپوی تازه منبع درآمد در میان چند مکان استخدام هستند و فروشگاه های مواد غذایی و یا انبارها توسط آمازون که اخذ شده است و ناودان با سفارشات از پناه-تا مشتریان در سراسر کشور.

در این میان تنها شبکه ایمنی برای بسیاری از بیمه بیکاری. در حالی که صفوف به دنبال به نفع دولت افزایش یافت 70,000 یک هفته پیش گلدمن ساکس پروژه هایی که در هفته گذشته تعداد مدعیان بیکاری در خواهد آمد در متناوب 2.25 میلیون.

هفته گذشته کنگره با تصویب coronavirus است که لایحه گسترش بیمه بیکاری و مواد غذایی. همچنین برای شرکت هایی با کمتر از 500 کارمند به دو هفته مرخصی با حقوق تحت شرایط خاصی.

این لایحه همچنین beefs پزشکی بودجه. هفته گذشته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و سست الزامات مورد نیاز برای ثبت نام, برای, دولت, بیمه سلامت.

هنوز هم برای بسیاری از کارگران رستوران در نیویورک زیادی در حال تغییر است وقتی که می آید به پوشش بهداشت و درمان. که با وجود قوانین ایالات متحده که نیاز به شرکت با 50 کارگران و یا بیشتر به ارائه بیمه درمانی.

“برای بسیاری از رستوران کارگران هزینه بیمه بهداشت و درمان هنگامی که آن را ارائه شده است گران و رستوران های کوچک فراهم نمی بیمه سلامت گفت: کار وکیل لوئیس Pechman اجرا می شود که یک وب سایت برای رستوران کارگران به نام Waiterpay.com.

ترین رستوران کارگران کسانی که از مزایای بهداشت و درمان از دست خواهد داد و آنها را تا پایان ماه آینده. پس از آن باید به درخواست برای پوشش از طریق گران کبرا برنامه — و یا چشم پوشی از آن در دسترس نباشد چرا که آنها نمی تواند استطاعت آن کارشناسان صنعت گفت.

دنی مایر اتحادیه میدان, گروه هتلداری — تا حد زیادی دیده می شود به عنوان استاندارد طلایی برای شیوه های اشتغال در این صنعت گذاشته 2000 کارمند در هفته گذشته.

“ما را پوشش کارمند حق بیمه سهم بیمه پزشکی برای کسانی که در حال حاضر ثبت نام برای ماه آینده” مایر گفت: کارکنان در مارس 13 تصویری. “ما ادامه خواهد داد برای پوشش هزینه های مربوط به ارزیابی و تشخیص و درمان coronavirus برای هر یک از همکاران که اصلا بیمه بهداشت و درمان. در نهایت ما در حال ارائه رایگان سلامت روان پشتیبانی از کارکنان که نیاز به کمک.”

LDV مهمان نوازی که صاحب Scarpetta و دیگر ناهارخوری زیبا از eateries در هشت شهرستانها مطرح شده است و بیش از 7000 دلار برای کارکنان خود را از طریق یک Gofundme مبارزات انتخاباتی.

ESquared مهمان نوازی که صاحب BLT steakhouses در میان سایر رستوران ها پرداخت بیمه درمانی برای آن 850 کارکنان از طریق مارس و برای آن حقوق و مزایای کارکنان از طریق آوریل است. با رستوران ها بسته سراسر شهر بود به دلیل coronavirus هزاران گذاشته و waitstaff و کارگران در حال حاضر رو نامشخص گزینه برای بیمه بهداشت و درمان.

قبل از بسته شدن از رستوران های این آخر هفته Cristina کاستاندا گذاشته 105 نفر در روز پنج شنبه. او دست خود را آخرین حقوق و ارسال آنها را به خانه با دو هفته’ ارزش کالاهای خشک.

“ما ساخته شده 120 کیف با دو هفته’ ارزش, برنج, پاستا, حبوبات, مواد غذایی کنسرو ماهی تن شیر خشک و کنسرو سوپ, حبوبات, نان کنسرو هلو, آجیل, چیزهای زیادی گفت:” کاستاندا صاحب فوقانی سمت غرب ثابت کافه فریدا ال Mitote و الا اجتماعی است. “حداقل آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد مواد غذایی برای کمی.”

کاستاندا عهد کرده است به پرداخت برای او گذاشته و کارکنان بیمه سلامت برای ماه مارس و امیدوارم برای ماه آوریل است. “و سپس” او گفت: “آنها می توانند برای کبرا و آنها را به مراقبت از آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. من خونریزی من حساب بانکی به سعی کنید به پرداخت برای ماه آوریل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>