گذاشته و کارکنان دریچه در مورد مترو در بلانت Facebook posts

مترو گذاشته نزدیک به یک چهارم از کارگران در آن کانکتیکات ستاد در این هفته — و تلفات در حال تخلیه در Facebook در مورد قتل عام.

“خوب بود و بیش از 300 نفر دیگر امروز من دریافت تماس این بعد از ظهر است که موقعیت من حذف شد” نوشته مایکل وبر است که سود و کنترل داخلی مدیر در مواد غذایی سریع ، “کاملا یک شوک و آن را در حالی که غرق در.”

هایدی, Goodhue, که تا به حال بوده است افشای هماهنگ کننده در مترو بود نیز حیرت زده کرد.

“خوب من شروع کردم “بازنشستگی ” امروز” Goodhue نوشت. “آنها ما را در گروه به ما بگویید که ما خاتمه داده شود اما ما اجازه داده شد برای رفتن به میز ما و بسته و سرگردان در اطراف گفت: خداحافظ. پس از آن احساسی است. آیا یک قطع و ما را جمع آوری و پس از آن.”

اخراج آمده پس از مترو در ماه نوامبر استخدام جان Chidsey سابق اجرایی در برگر کینگ به عنوان اولین مدیر عامل خارج از خانواده از بنیانگذاران فرد DeLuca که باز برای اولین بار در مترو در سال 1965 زد و آن را تا زمان مرگ خود در سال 2015.

“همه می توانم بگویم این است که فرد باید عطف در قبر او” نوشته کریستین استوارت که مشغول به کار در مترو برای 15 سال است. “افکار و نماز را به همه شما که خود را از دست داده است.”

دکتر پیتر باک, که وام خود را در اواخر رفیق DeLuca $1,000 برای شروع زنجیره ای و که حفظ 50 درصد سهام کاهش یافته است اظهار نظر در مورد اخراج زمانی که با تلفن رسیده در این هفته.

در سال 2017, باک گفته بود پست که پس از آن مدیر عامل سوزان کشتی فرنگی DeLuca نیمه, خواهر, شد, صرف پول بیش از حد آزادانه.

“من فکر می کنم آن را خوب به صرفه جو” باک گفت: پست.

باک همچنین گفت که او علاقه مند بود در کاهش 8 درصد خانواده سلطنتی هزینه مترو شارژ صاحبان رستوران خود را حتی اگر بسیاری از franchisees که متعلق به خود ما رستوران بودند شروع به از دست دادن پول است.

یازده و نیم درصد از مترو را پس از آن 26,772 ما رستوران ها بسته شده اند پس از آغاز تا سال 2017 با توجه به براده و Technomic داده است.

بین شش سال در ستاد و 25 بیشتر به عنوان یک صاحب حق رای دادن … من اختصاص داده شده قلب و روح من به این شرکت” مترو سود و کنترل داخلی مدیر مایکل وبر نوشت: در Facebook.

“این کاملا یک ضربه در روده و هرگز فکر نمی کردم من می خواهم به دنبال کار دوباره تا من بازنشسته شد.”

مترو سخنگوی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im