گذاشته و سوئد هواپیمایی کارگران آموزش برای مشاغل بهداشتی در میان coronavirus همه گیر

Filip Palmgren تا به حال می خواستم به کار در هواپیما از او یک کودک بود. در حال حاضر تنها پس از دو سال به عنوان یک همراه پرواز 21 ساله خود را از دست داده زیرا از coronavirus بحران خواهد شد و به زودی به عنوان به کار در یک بیمارستان به جای کمک به نجات بیماران است.

او بخشی از یک گروه 30 گذاشته و کارکنان خطوط هوایی اسکاندیناوی که شروع به آموزش این هفته برای یادگیری مهارت های اساسی برای کمک به در خانه های پرستاری و بیمارستان ها در حال حاضر ضعف با افزایش تعداد بیماران و بیمار و کادر پزشکی.

خطوط هوایی اسکاندیناوی شناخته شده نیز به عنوان SAS اعلام کرد در اواسط ماه مارس به طور موقت اخراج از 10000 کارمند 90 درصد از نیروی کار خود را در میان یک کاهش در تقاضا برای مسافرت های بین المللی به عنوان دولت را پایین نگه داشته در رویدادهای عمومی برای جلوگیری از شیوع ویروس. با کمک یک پایه و اساس آن را یکی از چند شرکت های هواپیمایی ارائه سابق کارکنان فرصتی برای کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

Palmgren می گوید او را امضا کرد تا از وظیفه مدنی زمانی که او این پیشنهاد را از کارفرمای سابق خود است.

“من بلافاصله پاسخ به ایمیل,” او گفت:. “من احساس کردم این بود که یک فرصت بزرگ برای من به کمک و مشارکت در جامعه و کمک به مراقبت های بهداشتی است که من فکر می کنم بسیار مهم است در این زمان.”

در انگلستان بودجه حامل easyJet و ویرجین آتلانتیک خواسته اند خود را گذاشته و کارکنان به انجام همان, با حمایت از دولت بریتانیا.

بسیاری از شرکت های هواپیمایی در حال آماده کردن کارکنان در یک سرعت سرگیجهآور. برخی از آنها با قرار دادن کارکنان موقت ترک که در آن به آنها پرداخت می شود با کمک دولت کمک و یا کوتاه تر ساعت. آلمان لوفت هانزا به عنوان مثال در حال انجام است که با 27,000 از 35,000 کارکنان. در موارد دیگر کارکنان در حال از دست دادن شغل خود را آشکار و کسانی هستند که با توجه به اولویت برای پزشکی برنامه های آموزشی.

روند کمتر است, در ایالات متحده, که در آن مسافر به شرکت های هواپیمایی در حال دریافت 50 میلیارد دلار در دولت کمک مشروط بر قول به قطع مشاغل برای شش ماه آینده.

هواپیمایی کابین خدمه در نظر گرفته کاندیداهای خوبی برای کار در بیمارستان ها به دلیل آنها نیاز به تکمیل آموزش پزشکی به خدمت داخل پرواز در مواقع اضطراری است. آنها همچنین آموزش در مورد نحوه رسیدگی به مشکل فردی موقعیت هایی مانند سرکش مسافران در پرواز است که می تواند استرس زا در محل کار مانند بیمارستان ها.

“ما واقعا خوب در اطراف مردم و مراقبت از مردم می گوید:” 23 ساله Mathilda Malm سابق پرواز که او نیز بخشی از برنامه آموزشی در پایتخت سوئد. “و ما همیشه آماده برای هر وضعیت ما رسیدگی به آن را در آرام راه است.”

این برنامه در سوئد یک ابتکار عمل مشترک بین Sofiahemmet موسسه پزشکی در استکهلم به Novare استخدام شرکت و والنبرگ بنیاد است که تأمین مالی در حدود $700,000.

اسکار ستگ انگری است مدیر والنبرگ مبانی اما همچنین یک عضو هیئت مدیره از SAS بود که درگیر در تصمیم گیری برای اخراج اکثریت کارکنان.

“ما تا به حال به را دراز آف موقت اخراج و ما می دانیم که وجود دارد این است که بسیاری از واقعا ماهر خدمه کابین که می تواند کمک به مراقبت های بهداشتی. به طوری که که در آن این ایده آمد,” او گفت:.

آنها امن تامین مالی برای 300 کارآموزان و انگری معتقد است که این می تواند برای کمک به مردم بیشتر سمت چپ بیکار با شیوع ویروس.

او گفت که او به دنبال صادرات سیستم است و در مذاکرات با شرکت های هواپیمایی دیگر در کشورهایی مانند ایالات متحده و بریتانیا و استرالیا که در آن ویروس به شدت بیشتر است.

تا کنون برخی از 230 نفر فوت کرده اند از COVID-19 در سوئد وجود دارد و تقریبا 5,000 موارد است. در مقابل آمریکا در روز چهارشنبه ثبت روزانه بزرگ پرش از 26,000 موارد جدید آوردن مجموع آن عفونت به بیش از 189,000, بالاترین در جهان است. ما مرگ و میر افزایش به بیش از 4000.

Coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه برای اکثر مردم است. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه و منجر به مرگ شود.

مقامات سوئد توصیه های عمومی به عمل اجتماعی فاصله اما هنوز هم اجازه می دهد مقدار زیادی از آزادی شخصی بر خلاف بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی است.

استکهلم شهردار آنا Konig Jerlmyr نمی خواهید را به شانس و می گوید که باز آموزی کارکنان خطوط هوایی می تواند به کاهش فشار بر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آزاد کردن پرستاران و دستیاران پرستاری از غیر پزشکی وظایف.

“این یک راه بهینه سازی منابع ما در یک لحظه که در آن پرستاران به درمان و مراقبت های بهداشتی به سالمندان و دانش آموزان در آینده به کمک” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>