نکته پیشخدمت خود را? بیشتر شبیه نکاتی برای پیشخدمت.

لس آنجلس لیکرز در حال امضای گارد تیراندازی Dion پیشخدمت باقی مانده از فصل reuniting او با LeBron James پس از جفت شدن آنها در کلیولند به طول انجامید کمتر از نیم فصل 2014-15.

امضای همراه با یک شرط به عنوان ورزشی را شمس Charania توییتی با استناد به منابع است که “پیشخدمت خود عامل غنی پل و لیکرز به حال چندین مکالمات آنها مثبت بوده است و آن پاک شده در میان تمام: باید این کار را برای او — در غیر این صورت لیکرز رزرو گزینه ای برای آزادی او.

پیشخدمت, 28, به حالت تعلیق در آمد سه بار توسط Miami Heat در اوایل این فصل از جمله 10-بازی ممنوعیت برای “رفتار مخل به تیم” در ماه نوامبر در مدت کوتاهی پس از او تجربه یک حمله وحشت در یک تیم پرواز چارتر و پس از مصرف THC-تزریق خوراکی gummies.

پیشخدمت که به نظر می رسد تنها در سه بازی در این فصل نیز آشکارا انتقادی از گرما سازمان بیش از عدم وجود خود را از زمان بازی.

Dion Waiters
دیون پیشخدمتگتی ایماژ

سابق سیراکیوز استار منتشر شد و به زودی پس از او معامله با Justise وینسلو به ممفیس به عنوان بخشی از معامله است که فرستاده به جلو جائه Crowder, سلیمان تپه و Andre Iguodala به میامی در فوریه. 6.

پیشخدمت چهارم کلی انتخاب کلیولند در NBA 2012 پیش نویس به طور متوسط 15.3 امتیاز در هر بازی بیش از دو فصل اول با Cavaliers. او ناراضی بود با کاهش نقش پس از بازگشت جیمز به کلیولند به عنوان یک عامل آزاد در سال 2014 روانه بازار شد به شهر اوکلاهما پس از 33 بازی به عنوان بخشی از سه تیم تجارت که فرستاده J. R. Smith and Iman Shumpert از نیکز به Cavs.

پیشخدمت امضا خواهد شد توسط لیکرز که به دنبال اضافی گلزن کردن نیمکت برای پر کردن خود را باز نقطه فهرستی پس از تروی دانیلز بخشیده بود در روز یکشنبه. اسمیت نیز مورد نظر برای باز کردن نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de