لیکرز رول به عنوان آنتونی دیویس مراحل در LeBron James’ غیاب

سان فرانسیسکو — با LeBron James کنار آنتونی دیویس می دانست که او تا به حال به انجام یک کمی بیشتر — همه تا به حال به انجام یک کمی بیشتر به انتخاب کنید تا شل.

دیویس 23 امتیاز و شش ریباند در سه چهارم و لس آنجلس لیکرز برنده هفتمین مستقیم بازی NBA-رکورد 18 در یک ردیف در جاده ها در برابر کنفرانس غرب ضرب و شتم آسیب زده رزمندگان طلایی امور خارجه 116-86 در پنج شنبه شب بدون King James.

آن را به معنای مراقبت بهتر از توپ در نیمه دوم و آوردن انرژی در هر دو به پایان می رسد.

“LeBron زمانی که او را از مصرف آن را دور بسیاری از چیزهایی که ما انجام می دهیم تا آن را بر همه ما مطمئن شوید که ما نوع از پر کردن آن حفره و من فکر می کنم ما که امشب,” دیویس گفت:.

Rajon روندو آغاز شده و در محل جیمز و کمک 12 امتیاز و شش پاس گل به عنوان لس آنجلس تبدیل آن به یک تار و مار با 40-17 سه ماهه سوم. جیمز نشسته به دلیل تکراری درد در خود مزاحم چپ و کشاله ران.

دیویس شات 6 برای 13 ساخته شده 10 از 12 پرتاب آزاد و نیز تا به حال یک جفت از عکس های مسدود شده و دزد برای لیکرز که 12 نیمه اول گردش مجاز رزمندگان به نگه داشتن آن نزدیک است. کایل Kuzma اضافه شده 18 امتیاز بازی میآره.

Anthony Davis, who scored 23 points in three quarters, shoots a jumper during the Lakers' 116-86 win over the Warriors.
آنتونی دیویس که به ثمر رساند 23 امتیاز در سه چهارم شاخه های بلوز طول لیکرز’ 116-86 پیروزی رزمندگان بود.NBAE via Getty Images

Rookie اریک Paschall به ثمر رساند 23 امتیاز در نیمکت خود را برای 11th 20-نقطه بازی و اردن پول تا به حال 16 در رزمندگان هشتم مستقیم از دست دادن هر دو کلی و در خانه در تعقیب و گریز از مرکز. پول آرامی با 5:44 باقی مانده در سوم پس از نورد راست خود مچ پا و سپس بعد از بازگشت پس از آن دوباره ضبط — اما آن را به طور خلاصه به چپ طلایی دولت با هشت بازیکن موجود دو نفر از کسانی که در 10 روز می پردازد.

طلایی دولت گارد Ky بومن رفت با 1:11 به بازی و کمک کرده بود ،

گلدن استیت به جلو Draymond سبز بازگشت از دو بازی غیبت با یک کبودی در سمت راست لگن یکی کوتاه بود: او خارج شد 5:45 قبل از حاصل کار دو تیم در دومین ویژگی های فقط 11 ثانیه پس از اولین بار او را در 5:56.

گلدن استیت نیز از دست رفته اندرو ویگینز اواخر ابتدا با اسپاسم در بالاتنه پشت. رزمندگان آویزان سخت اوایل اما نمی تواند باقی بماند با لیکرز به عنوان آنها در لس آنجلس’ 125-120 پیروزی در اینجا Feb. 8.

و اگر آن را نمی تواند بدتر برای این تیم در خانه معشوق لیکرز فوق العاده-sub الکس کاروسو جلب اواخر MVP شعارهای به عنوان عرصه به سرعت خالی می شود.

این از دست دادن رگه پوشیده است در رزمندگان.

“ما نیاز به پیروزی در یک بازی” مربی Steve Kerr گفت. “ما نیاز به پیروزی در یک بازی یک بار در در حالی که به احساس بهتری در مورد همه چیز. در حال حاضر ما در یک کشش بد. آن را دشوار است.”

جیمز در حال حاضر رد در روز چهارشنبه و مربی Frank Vogel گفت postgame تصمیم گیری در James’ وضعیت خواهد آمد صبح روز شنبه پیش از بازی در ممفیس که شب.

“فقط در برخورد با برخی از درد. ما هنوز دو روز دور” Vogel گفت.

جیمز که از دست رفته از 27 بازی در فصل گذشته پرستاری مناقصه کشاله ران او صدمه دیده است روز کریسمس سال 2018 در ایالت طلایی را به ثمر رساند نجومی بالا 40 امتیاز در روز سه شنبه خانه پیروزی در مقابل صهیون ویلیامسون و پلیکان.

کر می توانید نگاهی به جیمز به عنوان یک مثال از یک سوپراستار مصرف آن را تا به یک سطح جدید پس از یک offseason داده لیکرز ستاره بازی کرده بود در هشت مستقیم NBA نهایی قبل از سال گذشته است.

طلایی دولت رسیده است پنج فینال در یک ردیف اما نه در این فصل — بازیکنان پس مانند Stephen Curry سبز و کلی تامپسون ممکن است بهره مندی از تمدید استراحت.

“تماشای LeBron او به نظر می رسد تجدید, او به نظر می رسد شارژ. ایده هشت مستقیما نهایی در مجنون هنگامی که شما در مورد فکر می کنم اینجا و آنچه در آن انجام می شود و چگونه بازیکنان ما باید احساس بود سال گذشته و صدمات که ضربه” کر گفت. “من معتقدم که زمانی که همه گفته و انجام می شود, سال آینده اردوگاه های آموزشی بچه های ما باید احساس شارژ و تجدید و آماده برای رفتن. امیدوارم که مورد. LeBron را نیز LeBron. او را متفاوت ساخته شده از بسیاری از مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>