LaMelo توپ می شود شرکت مالک سابق استرالیا NBL تیم

LaMelo توپ در کردن دیگر untraditional مسیر.

پتانسیل شماره 1 انتخاب کنید در NBA پیش نویس که در کنار دانشگاه و صرف فصل گذشته بازی در استرالیا NBL بخشی-صاحب لیگ Illawarra شاهین — که توپ بازی برای با مدیر Jermaine Jackson.

“ما خود را از تیم” جکسون ESPN گفت:. “این یک معامله انجام می شود.”

توپ, 18, به نظر می رسد تنها در 12 بازی با شاهین قبل از درد و رنج پایان فصل پا آسیب, اما نمایش هدایای خود را به پیشاهنگی در حالی که به طور متوسط 17.0 امتیاز 7.5 ریباند و 7.0 کمک می کند. 6-پا-7 نقطه گارد سابق UCLA ارتکاب مانند برادر بزرگتر خود (ساق پوش, جوراب, LiAngelo) بخشی از NBL بعدی ستاره برنامه که در آن او به دست آورده در حدود $68,400 و ارائه شد, یک ماشین, یک, آپارتمان, مسافرت هوایی و توسعه فردی آموزشی.

توپ که قبلا در بازی پدرش LaVar را Junior Basketball Association, بنا به گزارش ها عاشق تجربه در استرالیا و مشتاق برای کمک به حق رای بود که در برخورد با مشکلات مالی است.

“ملو را دوست دارد Illawarra طرفداران” جکسون ESPN گفت:. “او دوست دارد که در جامعه است. آنها باز سلاح های خود را به او. آنها ساخته شده و ما احساس می کنیم در خانه هستند. زمانی که ما شروع به شنیدن در مورد مسائل مربوط به آنها را از طریق ما در مورد آن صحبت کردیم و تصمیم, ‘بیایید خود این تیم است.’

lamelo ball illawarra hawks nbl owner nba draft
LaMelo توپگتی ایماژ

“او در حال رفتن به به قفل خود را NBA, اما ما می رویم به استخدام افراد مناسب برای نظارت بر همه چیز است. او می خواهد برای ایجاد بهترین برنامه بسکتبال ممکن است که در جامعه وجود دارد.”

توپ قبلا اهدا پول به قربانیان استرالیا bushfire و علاقه مند است در بازگشت در آینده NBA offseasons.

“هنگامی که Melo می خواهد به انجام مسائل در فصل تابستان خواهیم بود وجود دارد” جکسون گفت. “ما می خواهید یک تور با خانواده اش در سراسر استرالیا انجام بسکتبال اردوگاه ها و ارتباط با جوانان است. او می خواهد برای الهام بخشیدن به نسل بعدی.

“این که چگونه او مطرح شد ، مردم درک از پدرش به او قلبی از طلا و آن trickles را به خود کودکان و نوجوانان است. پدر او را ندارد او را در یک مسیر سنتی. او شروع به خود را کتانی شرکت های بزرگ برای نام تجاری. ما همیشه صحبت در مورد مالکیت. Melo می خواهد بچه ها را به فکر می کنم بزرگ به خصوص در زمان هایی از این دست.”

جکسون که بخش هایی از پنج فصل NBA, معتقد است توپ را با نام تجاری را همفکر آمریکایی ها به تیم استرالیا و نه از دانشگاه.

“زمانی که بچه های دبیرستان شنیدن LaMelo صاحب این تیم آنها را می خواهید به آمده” جکسون گفت. “آنها می دانند که آنها را مراقبت گرفته شود. ما قصد داریم برای قرار دادن این سازمان در استروئید ساختمان آن را به یک برنامه است که می خواهید بازی کنید. من با چندین سابق NBA GMs است که می خواهید برای رفتن وجود دارد برای کمک به بالا و سطح مربیان است که برنده هر قهرمانی شما می توانید تصور کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>