بخش بزرگی از دیوار برلین تخریب لوکس آپارتمانهای

مورخان و مردم محلی در برلین خشمگین هستند پس از 196-پا تکه از دیوار برلین ناپدید شد تقریبا یک شبه راه را برای آپارتمان لوکس.

با توجه به روزنامه آلمانی Der Tagesspiegel, “توسعه دهندگان پاره کردن یک بخش از ساختار تاریخی در Pankow یک قصبه در شمال شرقی برلین” با هیچ یک از آزار به هشدار دیوار برلین بنیاد — که در سال 2008 تاسیس شد به سند روی دیوار تاریخ و حفظ آن باقی مانده است.

“جزئی تخریب مداوم قطعه از مناطق داخلی کشور دیوار … روشن است از دست دادن دیوار اصلی باقی می ماند” مانفرد Wichmann رئیس بنیاد به این روزنامه گفت.

این بخش از دیوار شده بود پوشش داده شده در نقاشی های دیواری توسط هنرمندان محلی بود اما نه مشخص شده است به عنوان یک ویژه تاریخی منطقه — پس از پیمانکاران محلی می تواند با استفاده از سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن.

خیلی از دیوار است که در سمت چپ دست نخورده است که تعیین شده (و یا در نظر گرفته شود) به عمومی یادبود به ویرانی این شهر در طول جنگ سرد ،

باقی مانده از دیوار نشان “سنگ شاهد چگونه عمیقا مرز رژیم جمهوری دموکراتیک آلمان مداخله در زندگی روزمره مردم در شرق برلین” Wichmann گفت: Der Tagesspiegel.

این Pankow بخش بود که پاره شده بود و بخشی از یک دیوار درونی است که یک عامل بازدارنده بالقوه فراری. این بزرگترین بخش از دیوار که هنوز دست نخورده باقی مانده.

“حدود 15 مایل دیوار برلین هنوز هم ایستاده و امروز. بسیاری از آنها مندرج به عنوان سایت های تاریخی. … خارج از memorialized امتداد کمتر از یک مایل از این دیوار باقی مانده است” با توجه به اسمیتسونیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de