لاس وگاس باشگاه ترویج اجتماعی فاصله با درایو از طریق نشان می دهد

لاس وگاس باشگاه مطابق با فدرال coronavirus مربوط به اجتماعی فاصله توصیه های ارائه شده توسط درایو-از طریق نوار را نشان می دهد یک گزارش است.

به صورت مشترک Little Darlings رول خواهد شد سرویس های جدید شنبه, ارائه کاربران با 10 دقیقه نشان می دهد از راحتی از اتومبیل های خود را به قیمت 100 دلار با توجه به Las Vegas Review-Journal.

“مهمانان می توانید برای درب جلو و ما در حال رفتن به رقص جداگانه با 6 پا جدایی حکومت و آنها می توانند لذت بردن از یک کاملا برهنه نشان دادن حق از صندلی ماشین خود را” رایان کارلسون مدیر عملیات کوچک, عزیزان, مقاله گفت.

زرنگ و دانا در نوار نشان داده خواهد شد و با وجود های اخیر توصیه نوادا توسط رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak که همه غیر ضروری کسب و کار در کشور نزدیک به 30 روز.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز توصیه می شود مردم در حفظ فاصله 6 فوت از یکدیگر است.

علاوه بر این درایو از طریق نشان می دهد, Little Darlings در روز شنبه خواهد شد از ویژگی های “برهنه, triple-X ضد عفونی کننده دست کشتی” کارلسون مقاله گفت.

“ما حدود 20 گالن ضد عفونی کننده دست و ما در حال انجام یک خنک برهنه ضد عفونی کننده دست کشتی, نشان می دهد,” او گفت:.

مشتریان که در داخل به سازمان دیده بان خود را متوسط بررسی در درب. باشگاه نیز باید دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه هر 15 پا کارلسون گفت.

“در پایان روز ما مطابق با همه چیز شده است که توصیه می شود توسط CDC,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>