ماندگار رسوایی انکار CCNY جایگاه بر حق در میان بهترین

آنها شناخته شده بهترین ها را برای چه اتفاق افتاد بعد از آن به یاد خود را برای رسوایی به جای خود شاهکار و هنگامی که شما به حق به آن است که احتمالا راه آن باید باشد.

وجود دارد قمار رسوایی لرزاند که ملت قبل به ویژه سال 1919 جهان سری. وجود دارد مقدار زیادی آمد که پس از: پل Hornung و الکس Karras هر دو از دست یک نخست سال خود را NFL مشاغل برای شرط بندی بر روی تیم خود را; کالج بسکتبال نگه داشته شدن در هم پیچیده در نقطه-اصلاح طرح ویژه سال 1961 و در سال 1979.

اما کالج شهر نیویورک است, استاندارد طلا داستان احتیاطی برای آنچه که اتفاق می افتد زمانی که قماربازان دریافت بیش از حد نزدیک به ورزشکاران بیش از حد آسیب پذیر بوی پول آسان است بیش از حد مسحور کننده. در زمستان سال 1951 CCNY شانه بسیاری از بار وقتی که یک بازی عظیم-رفع طاعون قرار گرفت. دیگر مدارس — Bradley, کنتاکی, لیو — نیز در زمان بازدید.

CCNY یکی از درمان مانند skell.

“ما از آنچه که ما انجام داد و ما رو دچار مشکل است و ما باید بدست مشکل به دلیل آنچه که ما اشتباه بود آن را غیر قانونی آن را رسوا که ما تمام شد و کسی که خانواده های ما بودند و آن را مقدار زیادی از آسیب به ورزش بسکتبال بوده و چیزی جز خوبی به همه ما است.”

که آل راث یکی از ستاره های هر دو CCNY و حقوقی درام است که گرفتار این مدرسه که مانند هم تیمی های خود شد و بلافاصله ممنوع از NBA و قبل از موعد مقرر مجبور به کشف زندگی فراتر از ورزشگاه و زمین های بازی. این بود که 20 سال پیش در مارس 2000 در دفتر کار خود در ArZee عرضه در مهوه, N. J., ساختمان-لوازم شرکت که تا به حال ساخته شده او را یک مرد ثروتمند است.

“این شرم آور است که از آنجا که هیچ کس تا کنون مذاکرات در مورد چگونه یک تیم بسکتبال ما بود. و اجازه دهید من به شما بگویم چیزی پسر: ما به عنوان یک تیم بسکتبال را به عنوان هر کسی که تا به حال دیده می شود. مردم را دیدم که به ما می دانستند. افرادی که بازی ما را می دانستند. مردم در مورد ما صحبت آنها بحث در مورد fixers. خوب است که عادلانه باشد. اما لعنت ما می تواند بازی کند.”

هفتاد سال پیش در این هفته در واقع Beavers چیزی که دیگر هیچ مدرسه نیویورک تا کنون انجام می شود: آنها برنده مسابقات NCAA. سنت جان که دو بار دیگر در پایان به عنوان نفر دوم به کانزاس در سال 1952 از دست دادن یک چهار نهایی نیمه نهایی به جورج تاون در سال 1985.

Satch ساندرز و دانشگاه نیویورک ساخته شده در سال 1960 نهایی چهار دست در این نیمه به پایان رسید به ایالت اوهایو. بزرگ فوردهام تیم از سال 1971 مربی توسط جوینده فلپس و طراحی شده توسط چارلی Yelverton, برنده 26 بازی اما نمی توانستم گذشته ویلانووا در شرق منطقه است.

تنها CCNY برنده مسابقات NCAA. بله یک زمان وجود دارد هنگامی که شب شد هر بیت به عنوان معتبر اما حتی در آن سال ها این بود NCAA برنده که به دست آورده به عنوان “قهرمانان ملی.” سنت جان برنده سه نفر از آن پنج NITs در آن دوران است. لیو تحت کلیر زنبور عسل دو بار برنده.

در سال 1950 CCNY همچنین برنده ابتلای. که گرم کردن پا برای اولین بار از این حماسه تور از طریق مارس. در 14 مارس Beavers ذبح کنتاکی 89-50 یک افشاگری از یک پیروزی است که Wildcats مربی آدولف Rupp اعتراف کرد او هرگز کاملا بهبود یافتند اما یکی که تکان داد Madison Square Garden به آن است. چهار شب بعد CCNY ضرب و شتم برتر Bradley 69-61 را به نفع خود ابتلای.

که همچنین به دست آورده Beavers در آخرین نقطه در شرق منطقه NCAA بود که تنها هشت تیم رویداد. به عنوان با NIT CCNY هرگز به ترک دنج محدوده 18,496-صندلی پیر باغ ساندویچ بین 49 و 50 خیابان در سمت غرب خیابان هشتم.

هر عضو CCNY پنج شروع شد نیویورک, بچه های کشیده شده به مدرسه توسط دو وعده بالا پرواز آموزش و پرورش و بالا پرواز مربیگری از Nat Holman خود را یک CCNY آلوم که به دست آورده شهرت به عنوان یک اصلی سلتیک. راث بود از اراسموس سالن دبیرستان در بروکلین. اد روم و اروین Dambrot بودند از برانکس و تفت دبیرستان; بنابراین اد وارنر که در دویت کلینتون بالا است. فلوید لین بود از هارلم بنجامین فرانکلین ،

CCNY players, from left, Norman Mager, Irwin Dambrot and Herb Cohen are booked on March 27, 1951 for connection with fixing three games at the old Madison Square Garden in 1949 and 1950.
CCNY بازیکنان از سمت چپ نورمن Mager ایروین Dambrot و گیاه کوهن رزرو در مارس 27, 1951 برای ارتباط با رفع سه بازی در قدیمی باغ میدان مدیسون در سال 1949 و 1950.AP

آنها ناب 1950s تیم: بسیاری از حرکت تعداد زیادی از عبور از بزرگ مردان گرفتگی خط نگهبانان همه فوق العاده اکشن و توپ-گرداننده. آنها squeaked توسط ایالت اوهایو در اولین NCAA بازی 56-55. آنها outlasted ایالتی کارولینای شمالی در نیمه نهایی, 78-73. و در فینال رو برادلی در یک مسابقه برگشت Beavers جان سالم به در برد وحشی بریوز پایان و یک بازی برنده شات از تلاش Bradley همه آمریکایی ژن Melchiorre به پیروزی 71-68.

Beavers شد اعلام کرد “گرند اسلم” شانزه. هیچ کس تا به حال کشیده کردن NIT-NCAA parlay قبل (و بعد از گپ بزرگ پا به NIT در سال 1953 هیچ کس می خواهد). آنها شرکت برگشت در محوطه دانشگاه. آنها محترم در این شهرستان. این پست جیمی کانن اعلام کرد و آنها را “محبوب تر از یانکی ها و داجرز همراه در حال حاضر.”

“و سپس” آل راث گفت: از یک و نیم قرن بعد “ما وزید و همه آن. برای یک زن و شوهر از دیگران.”

اجازه دهید در تاریخ به یاد آنچه در آن می خواهد. در نیویورک که در آن بسکتبال شمارش به عنوان یک عضو حیاتی در داخل بسیاری از ما باید همچنین به یاد داشته باشید آنچه در آن Beavers را 70 سال پیش در این هفته. تا آنجا که ما اعتقاد داریم که ما در شهرستان پایتخت از بسکتبال ما تا به حال تنها پنج قهرمانی به دوست داشتن: دو در NBA توسط نیکز دو آبا توسط شبکه.

و CCNY خود را در سال 1950 قهرمانان ملی. اجازه دهید خود را از افسانه های قدیمی تشویق اکو در سراسر دهه این هفته: “Allagaroo-garoo-gara, allagaroo-garoo-گارا!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>