یک وکیل یکی از اصلاحات افسران متهم به جعل سوابق شب جفری اپستاین درگذشت کردم به بازی فریاد پنج شنبه با یک قاضی فدرال منهتن — چرا که او تعیین تاریخ محاکمه که فرود آمد درست در وسط از یک سفر به ایتالیا.

توا Noel وکیل جیسون Foy اعتراض زمانی که قاضی Analisa تورس برنامه ریزی آزمایشی برای مشتری خود را و مایکل توماس شروع به 22 ژوئن گفت: دختر خود را خواهد بود در ایتالیا و خانواده اش برنامه ریزی شده بود به او بپیوندند اما تا به حال در واقع رزرو هر چیزی نشده است.

“وکیل, استفاده از اسکایپ,” تورس گفت: او curtly پس از Foy ابراز نارضایتی در دادگاه تاریخ است.

“هیچ هیچ هیچ” او پاسخ داد: صدای او در حال افزایش است. “من نمی خواهد با استفاده از اسکایپ است.”

عقب و جلو تشدید با تورس بارها و بارها گفتن Foy به “نشستن” در حالی که او در استدلال خود گفت: “این نه فقط در مورد تعطیلات.”

“شما بنشینید, مشاور,” قاضی دستور داد باعث Foy به پاسخ “و شنیده می شود از صندلی من?”

Foy در نهایت شده plunked خود را پس از تورس سر او را در دست او تهدید کرد: “شما در حال تلاش من صبر, مشاوره.”

نوئل و توماس از متهم گشت و گذار در وب و dozing در شهری مرکز تادیبی پست ها در قبرستان تغییر بین Aug. 9 و 10 به جای چک کردن اپستاین هر 30 دقیقه به عنوان مورد نیاز است. دو تن از آنان به اتهام جعل اسناد و مدارک این ادعا که آنها می خواهم به اتمام چک.

این دو کشف بدنام پدوفیلیا حلق آویز در سلول خود در اطراف 6:30 صبح روز بعد با توجه به مدارک دادگاه.

در اوایل روز شنبه, Thomas’ وکیل Montell Figgins گفت که او خانههای گلی خالی پر کردن حرکت برای انتخابی پیگرد قانونی از مشتری خود را.

خارج از دادگاه Figgins گفت: Thomas and Noel شده بود تحت تعقیب “به پوشش برای تمام بیآنکه از اداره زندانها.”

“مردم در موقعیت مشابه درمان شده اند همان” Figgins به خبرنگاران گفت:. “هیچ کس در قلاب به جز این دو نفر است. هیچ یک از کسانی که مردم در این مورد و سوال این است که چرا.”

Foy کاهش یافته است به نظر خارج از دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de