LeBron James’ ‘Dream Shake’ carves او را در محل لیکرز-Celtics رقابت

لس آنجلس (AP) — اگر چه LeBron James هنوز هم نسبتا جدید است به لس آنجلس لیکرز’ رقابت با بوستون سلتیکز او نگرد این فرصت را به شرکت در تاریخ و اشتیاق در پشت این سری است.

هنگامی که جیمز فرصتی یکشنبه به دیگری قابل توجهی را در این فصل از تاریخ NBA او پشت پا و آن را با لذت.

جیمز به ثمر رساند 29 امتیاز و قرار لیکرز پیش در یک fallaway بلوز با 30 ثانیه بازی و لوس آنجلس تقسیم آن فصل سری با بوستون در یک 114-112 پیروزی.

جیمز نیز تا به حال نه کمک و هشت ریباند در یکی دیگر از فوق العاده همه در اطراف بازی. او از دست رفته یک تساوی رایگان پرتاب لحظات قبل از او با خونسردی میخ چرخش شات بیش از Jayson تاتوم برای قرار دادن لیکرز آینده به ماندن در پنجمین مستقیم پیروزی کلی.

“من تنظیم شده بود او تمام شب با پشت کردن به رها کردن مرحله به خط” جیمز گفت. “من او را به نشستن بر روی آن تفکر من می خواهم سعی کنید آن را دوباره پس من فقط رفتم به من پشت کردن به یک رویا کمی لرزش به پایه و قادر به باز کردن وسط و من غیبت.”

LeBron James
LeBron Jamesگتی ایماژ

زمانی که Tatum نامیده می شد برای توهین آمیز ناپاک در فینال دوم لیکرز می تواند جشن دیگری به یاد ماندنی دیدار بین دو باشگاه با 33 NBA عناوین بین آنها است.

جیمز قرار داده تا یک سه گانه-دو زمانی که لیکرز به دست آورد در بوستون در فصل گذشته در اولین رقابت اما لا به حال خود را از دست داده متعاقب آن دو نشست با سلتیکز.

“این فقط خاص به بخشی از این رقابت” جیمز گفت. “ما درک می کنیم که این جریان بوده است از ’50s, 60s, ’70s, 80s, ’90s تمام راه را از طریق. بنابراین به بخشی از یک رقابت به بخشی از یک تاریخی دو گروه حق رای دادن این است که خاص است. … (ما عاشق) به نمایندگی از این رقابت با نهایت احترام و بازی این بازی را به تمام بازیکنان سابق در گذشته انجام داده اند.”

جیمز بود فکر سلتیکز بزرگ بیل راسل که به تماشای بازی در courtside در حالی که با پوشیدن کوبه برایانت نیوجرسی. او همچنین فکر تاتوم که همسان خود را بالا حرفه ای با 41 امتیاز در حالی که با پوشیدن یک دست بند بنفش در حافظه برایانت یک مربی و معلم به سلتیکز ،

“است که یک فضای بزرگ” گفت: بوستون Jaylen قهوه ای که به ثمر رساند 20 امتیاز. “این نمی تواند بیش از حد بسیار بهتر از آن است. به صداقت, من تا به حال زمان زیادی است. حتی اگر ما از دست رفته آن را سرگرم کننده که در خارج وجود دارد رقابت در بالاترین سطح و این باعث می شود شما تشنه برای postseason.”

آنتونی دیویس تا به حال 32 امتیاز و 13 ریباند برای لیکرز که در زمان 32-نقطه فوران چاه نفت از دست دادن در بوستون در ماه گذشته. سلتیکز به حال برنده 12 از 14 شروع با که غالب برنده شوید.

دیویس آمار دو پرتاب آزاد با 12.3 ثانیه به سمت چپ در مسابقه برگشت و اضافه شدن یک مطلب با 6.7 ثانیه بازی. اما Tatum نامیده می شد برای فشار خاموش ناپاک به عنوان او تلاش برای ایجاد فضا برای یک تاریخ و زمان آخرین شات در برابر Kentavious کالدول-پاپ.

LeBron James
LeBron Jamesسازمان حفاظت محیط زیست

تاتوم به ثمر رساند فقط شش امتیاز در فینال 18 دقیقه با کالدول-پاپ انجام بسیاری از کار دفاعی.

“این یک گام در مسیر درست” تاتوم گفت از عملکرد خود در برابر جیمز و دیویس. “من قطعا از نگاه کردن به آن دسته از بچه ها و می دانم که چگونه بزرگ آنها به صورت جداگانه پس فقط تلاش برای کسب احترام از بچه ها نگاه می کنم تا.”

با لیکرز’ بازگشت فوری به تعالی پس از ضرب و شتم از بوستون به دست آوردن دیویس در تابستان گذشته این رقبای دیرین هر دو حذفی محدود مدعی قهرمانی دوباره.

لس آنجلس است که به راحتی در بالای جدول رده بندی کنفرانس غرب در حالی که سلتیکز نشستن سوم در شرق. هر دو تیم در یک شات مناسب و معقول از جلسه در NBA نهایی برای 13th زمان اگر آنها همچنان به رشد از بازی های بزرگ مانند این هیجان انگیز.

سلتیکز بدون ستاره Kemba واکر که از دست رفته خود را مستقیم دوم بازی با دکمه سمت چپ زانو درد.

“در آن بود که می خواست آن, بیشتر,” دیویس گفت:. “با یا بدون Kemba آنها دشوار تیم. آنها ثابت کرده ایم می توانید آنها را بدون او برنده. به بازی در یک تیم مانند که در یک حذفی فضای چیزی است که شما می خواهید. ما تنها باقی ماند با آن است. ما می دانیم که چگونه بزرگ این رقابت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de