LeBron James امید لیکرز خواهد شد ‘بسته’ به این فصل NBA

لس آنجلس — به جای آماده شدن برای اجرا حذفی, LeBron James, است که عمدتا هزینه های بهار بازی پرتال تخصصی اولی با خود نوجوان پسران و بهره گیری از زمان چای با دختر خود.

و هنگامی که او نیست binge-تماشای “ببر پادشاه” با او است, پویش اخبار و اطلاعات در مورد اینکه آیا این بیماری همه گیر کوروناویروس اجازه خواهد داد که لس آنجلس لیکرز به پایان خود قابل توجه فصل تعقیب یک قهرمانی NBA.

جیمز هنوز خوش بینانه در مورد لیکرز’ آینده, اما او همچنین می داند ایمنی می آید.

“من نمی فکر می کنم من قادر به هر گونه بسته شدن اگر ما یک فرصت به پایان این فصل” جیمز گفت: از خانه خود را روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی با لیکرز ضرب و شتم خبرنگاران.

لیکرز بودند کروز به سمت خود حذفی اسکله از سال 2013 زمانی که NBA فصل بود به حالت تعلیق در مارس 11. آنها کنفرانس غرب بهترین رکورد در 49-14 منجر دوم-محل کلیپرز (44-20) 5 1/2 بازی و انتهایی تنها میلواکی (53-12) در کلی جدول رده بندی لیگ.

LeBron James
LeBron JamesNBAE via Getty Images

لیکرز آن با وجود یک فهرست کامل گردش در تابستان گذشته با عنوان با ورود آنتونی دیویس. آنها همچنین استقامت از طریق استرس زا پیش فصل سفر به چین پس از مرگ حق رای دادن آیکون کوبه برایانت در سقوط یک هلیکوپتر در ماه ژانویه است.

James’ 17th, NBA فصل بدیهی است که منحصر به فرد به دلایل بسیاری است و غیر از افتخار چه لیکرز انجام داده اند تا کنون.

“من می تواند برخی از رضایت بر آنچه در تیم ما شده است قادر به انجام این سال (با) یک سال اول مربی سال اول نظام جدید کارکنان مربیگری آوردن در بسیاری از قطعات جدید به تیم ما در این سال” جیمز گفت. “من صادقانه فکر نمی کنم که ما قادر خواهد بود به گرد هم می آیند به همان سرعتی که ما فقط با داشتن بسیاری از قطعات جدید (و) آوردن آنتونی. او هفت سال در New Orleans تا او در آینده به یک سیستم جدید بازی همراه با خودم و چگونه ما خواهد بود قادر به گرد هم می آیند? من فکر کردم این امر ما را بسیار طولانی تر از آن بود اما من اشتباه بود. من بسیار غلط در مورد آن است.”

و پس از آن همه که خوب کار ناگهان متوقف چهار هفته پیش. دو ناشناس بازیکن لیکرز پس از آن آزمایش مثبت برای coronavirus اما لیکرز می گویند جیمز و هم تیمی ها همه سالم پس از اتمام 14 روز انزوا.

جیمز خواهد بود عمیقا نا امید اگر لیکرز اصلا فرصتی برای آزمون خود را در طول یک اجرا حذفی و در عین حال او متوجه می شود آنچه مهم است در هفته های آینده و ماه.

جیمز در ابتدا ابراز بی میلی در مورد بازی در خالی کردن عرصه و یا امکان NBA تیم های جمع آوری در همان شهرستان برای تکمیل فصل در یک شکل از ورزش شده است. 16-زمان-ستاره های انتخاب در حال حاضر می گوید که او برای هر چیزی که امن و هوشمند است.

“اگر آن را در یک تک, جدا, مقصد, اگر آن را به لاس وگاس و یا در جایی دیگر که می توانید نگه دارید با ما و ما را به بهترین شانس ممکن است به امن نه تنها در زمین بلکه از روی زمین به عنوان پس این گفتگوها خواهد بود” جیمز گفت. “هنگامی که این چیز خوبی رسیدگی به آن و مردم در رده های بالاتر آن را درک اگر آنها می دانند که ما امن هستند, پس از آن ما می توانید به مرحله بعدی. اما ایمنی است که همیشه مهم ترین, و سپس ما را از وجود دارد.”

جیمز نیست و در عین حال در کار با مایک Mancias خود مربی شخصی. او می گوید: او است که آموزش با همسرش ساوانا و مقدار زیادی از پرتال تخصصی اولی با Bronny جیمز خود را 15 ساله و پسر در یک کاملا استریل دادگاه متعلق به یک دوست. او همچنین شاخه های حلقه های خود را در خارج از خانه خود را با تمام خانواده.

جیمز در حال انجام بارگیری در این هفته تفکر, اما می گوید او وضعیت روانی فوق العاده است با تشکر از خانواده اش. او از اظهارنظر در مورد زمان از دست رفته با عزیزان در طول خرد کردن از NBA فصل تا او با بهره گیری از این فشرده هم با بچه های خود.

“آنها را از خواب بیدار هر روز در ذهن مثبت قاب” جیمز گفت: با خنده. “شاید یکی از دلایل این است که آنها در واقع نه در مدرسه, بنابراین من می دانم که آنها به خواب خیلی بیشتر در حال حاضر. اما همچنین آنها خیلی سپاسگزار از زندگی است. … فقط قادر به دیدن بچه ها من از خواب بیدار با آن نگرش مثبت کمک می کند. برای من از خواب بیدار شدم, من قادر به گرفتن یک صبحانه خوب و پس از آن من ، و زمانی که من آموزش من همیشه بسیار مثبت دولت از ذهن است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im