لس آنجلس — LeBron James می بیند و طولانی آینده ای مرفه جلوتر از صهیون ویلیامسون و up-tempo, New Orleans Pelicans.

در فوری در حال حاضر جیمز و آنتونی دیویس یک کل خیلی نزدیک به بسکتبال را هدف نهایی آنها به عنوان ثابت در اولین جلسه خود را با همکار خود No. 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب کنید.

جیمز تا به حال 40 امتیاز و هشت ریباند در حرفه دیدار با ویلیامسون در حالی که منجر به لس آنجلس لیکرز به ششم خود را مستقیما پیروزی 118-109 بیش از نیواورلئان در سه شنبه شب.

ویلیامسون به حال 29 امتیاز و شش ریباند در اولین مرحله نهایی مسابقات با جیمز و دیویس سلف خود را به عنوان پلیکان’ محور.

جیمز و ویلیامسون هنوز هم صحبت کردیم اما 35 ساله جیمز می بیند عظمت در نوجوان است.

“او بازی استثنایی بسکتبال,” جیمز گفت. “من فکر می کنم بازی خود را در حال رفتن به دریافت بهتر و بهتر فقط داشتن تجربه. من فکر می کنم امروز بازی کامل مناسب برای بازی خود را. سرعت بالا راه آنها بازی را متناسب با خود را بازی. … آن را کاملا کار می کند و بازی ما این است که بسیاری از اموال در حال حاضر فضای بسیار آن را مناسب برای بازی خود را به طوری که او را به انجام کار فوق العاده خوبی با آن است.”

ویلیامسون بود و هنوز هم مجروح برای پلیکان’ برای اولین بار دو جلسه از فصل با لیکرز اما او به تاخیر افتاد اولین بار در هالیوود به عنوان سرگرم کننده به عنوان هر کس امیدوار بود. او در 13 بازی NBA, Williamson, گل حداقل 20 امتیاز برای نهمین بار متوالی موفق اما تنها یک هدف زمینه در سه ماهه چهارم.

Zion Williamson and LeBron James
صهیون ویلیامسون و LeBron JamesAP; گتی ایماژ

“این یک تجربه بزرگ” ویلیامسون گفت. “او یک بازیکن باور نکردنی. رزومه کاری خود را صحبت می کند برای خود. … او به کار گرفته کسب و کار. او بیرون آمد و در اینجا آنچه را که او تا به حال انجام برای کمک به تیم خود را به پیروزی.”

لیکرز هنوز هم از دست داد تا این تیم که با آنها ساخته شده فیلمهای تابستان تجارت است که به نظر می رسد به نفع هر دو تیم است. Davis شده است فقط به عنوان خوب به عنوان لیکرز امیدوار در جلو راندن آنها را به قهرمانی NBA مشاجره در حالی که پلیکان در حال گرفتن همه ستاره فصل از براندون اینگرام در کنار ویلیامسون در به طور فزاینده ای قوی و هسته ای.

دیویس به حال 21 امتیاز 14 ریباند و شش عکس های مسدود شده در حالی که بهبود به 3-0 مقابل نیواورلئان. دیویس و Williamson خلاصه شد نظری هم تیمی در طول زمان بین پیش نویس و دیویس’ خروج برای لیکرز و ویلیامسون بستری او سرگرم ایده آنها ممکن است بازی با هم حتی اگر Davis درخواست کرده بود یک تجارت است.

“او یک بازیکن بزرگ,” دیویس گفت: از ویلیامسون. “او فقط یک گام اول است. بسیار انفجاری است. او برای رفتن به ادامه بهتر و بهتر است به عنوان او می رود.”

اگر چه دیویس از دست رفته 15 از 21 عکس و موفق به نمره 40 امتیاز در مقابل نیواورلئان برای اولین بار جیمز او را برداشت تا با یک استادانه کارآمد 17-برای-27 عملکرد که شامل پنج 3-اشاره گر.

در لیکرز’ اولین بازی پس از یک عاطفی یادبود کوبه برایانت در مرکز استیپلز در دوشنبه جیمز باز کردن یک مسابقه نزدیک با بازگشت به عقب سطل در حاشیه با حدود سه دقیقه باقی مانده است. دنی سبز مهر و موم شده آن را برای لس آنجلس با پنجم 3-اشاره گر با 51 ثانیه بازی.

اینگرام تا به حال 34 امتیاز در برابر تیم سابق خود, اما فقط شش در آخرین دوره به عنوان نیواورلئان از دست داده و تنها برای دومین بار در هفت بازی.

ویلیامسون به حال چندین چشمگیر dunks در حد معمول مهیب زمین بازی و تنها شش نفر از دست رفته رایگان می اندازد او را نگه داشته و از بیش از کار خود را بالا 32 امتیاز.

“(جیمز) ممکن است خود را کمی در صهیون راه آنها هر دو در آمد با همه اعتیاد به مواد مخدره,” ساق پوش, جوراب توپ گفت: از هم تیمی های سابق و فعلی. “من فکر می کنم برون می رود وجود دارد و نقش خود را بازی هر شب مهم نیست که حریف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im