لی سبز سابق سنت جان گارد مرده از coronavirus در 49

Coronavirus است که هدف قرار دادن شهر نیویورک و در روز دوشنبه آن را در زمان زندگی یک زمان محلی بسکتبال ستاره.

سابق سنت جان گارد لی سبز گذشت از این بیماری همه گیر است که جارو کشور دوست و هم تیمی سابق لمانت میدلتون گفت: پست.

49 ساله سبز شد و در یک بازنشسته افسر پلیس در بروکلین و DJ که با حضور Tolentine دبیرستان و رفت با نام مرحله “الدورادو.” رژه آمریکایی در برانکس بومی برای سنت جان از 1991-94 رسیدن به دو NCAA مسابقات. او باقی مانده یک سنت جان فن و با حضور در آن برنده بیش از DePaul در باغ در Jan. 11.

“او ما دفاعی مستند مرد” سنت جان مدیر پزشکی ورزشی و دیرین سر مربی ران Linfonte گفت. “او می تواند نمره اگر او نیاز به. او یکی از بچه ها که واقعا لذت می بردند نقش ‘خود را به من بدهید بهترین بازیکن و من قفل کردن او.’ او قربانی خود را به جرم زیادی برای این تیم بود و او همه را مورد علاقه.”

در سراسر سه فصل Lee طور متوسط 2.9 امتیاز در هر بازی اما به عنوان Linfonte اشاره به او یک نقش کلیدی بازیکن در دو مسابقات تیم های.

“من برادر و هم تیمی این نوع سخت” منچستر گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “مرد سرد است. در همه جا او رفت و لی تا به حال یک لبخند. او یک شخصیت بزرگ.”

سبز شدم که مایل به بازی سنت جان را در زمانی که درصد زیادی از بچه های محلی باقی ماند. پس از انجام تحصیلات تکمیلی سال در Cheshire آکادمی در کانکتیکات زندگی می کردند او رویای بازی در مربی لو Carnesecca نهایی تیم.

“این دیوانه” گفت: استرلینگ Nunnally یک سنت جان زاج سفید و سبز است. “او سالم بود و لبخند و همه چیز [که من تو را دیدم او به تازگی].”

سبز نبود اعتقاد به هر موجود و مسائل پزشکی. او قراردادی این ویروس در یک رویداد او مشغول به کار بود به عنوان یک DJ.

“این فقط یک چیز وحشتناک است که اتفاق افتاده است به او گفت:” Brian Mahoney که مربی سبز نهایی خود را دو سال در سنت جان. “این واقعا همه خاموش نگهبان.”

“به شما بگویم حقیقت” Nunnally گفت: “این ترسناک است, به دلیل آن را مانند هیچ کس نمی داند چه خبر است. شما به نوبه خود در اطراف یک روز شما در حال صحبت کردن به کسی و روز بعد آنها وجود ندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>