هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید.

که آنچه در نیویورک تشکر. لی Zeldin گفت: پست پس از خبری که بحرانی آتش ساحل جزیره-دوباره پر کردن پروژه خواهد بود متوقف شد تا خدمه می تواند پاسخ به “اورژانس” در نزدیکی Mar-a-Lago.

“من در واقع با هیجان Army Corps of Engineers. آنها در حال انجام یک کار برجسته. اولویت های خود را در جای مناسب” Zeldin گفت: پست در حالی که حضور محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس هفته گذشته است. “اگر شما از من بپرسید برای چه نظر من است و آن را تنها ستایش و قدردانی است. من با تشکر از آنها را برای آنچه که آنها انجام می دهند .”

اما این وضعیت در نزدیکی Mar-a-لاگو نشده است ممکن است واقعی اضطراری است.

ارتش و سپاه سند توزیع به رهبران محلی در نیویورک توصیف پالم بیچ وضعیت به عنوان یک “اورژانس” با این حال یک سخنگوی ارتش بستری شده در این پست این موضوع را در جنوب چیزی بود فوری. هرزه همچنین اصرار مجاورت نزدیک به رئیس جمهور تهمت “در جنوب کاخ سفید” فقط یک تصادف است.

Zeldin که منطقه شامل آتش جزیره است که یک متحد نزدیک رئیس جمهور و شناخته شده حزب با میلیاردر در پالم بیچ توچال. کنگره اصرار پروژه های خود را در منطقه در نقطه O’ جنگل و اقیانوس خلیج پارک محله هنوز هم به اتمام اصلی خود ژوئن 19 قرارداد تاریخ.

fire-island

خانه ها و خواص در آتش جزیره باقی می ماند در معرض خطر است.

داگ Kuntz

Fire Island houses are in trouble due to recent erosionPhoto Doug Kuntz

خانه ها و خواص در آتش جزیره باقی می ماند در معرض خطر است.

داگ Kuntz

2

نمایش به صورت اسلاید

سپاه مهندسی ارتش و پیمانکار هفته دریایی کار کرده اند در ساحل-دوباره پر کردن پروژه همراه آتش جزیره از سال 2012 ویرانی به ارمغان آورد از طوفان سندی. بسیاری از مردم حیرت زده شد و به خشم زمانی که آنها به طور ناگهانی مطلع در ماه گذشته است که کار خواهد متوقف شد در حالی که هفته’ دو هاپر بیل میره به فلوریدا.

این بیل خواهد بود میا از لانگ آیلند بین 9 مارس و آوریل 18.

این تصمیم حتی به دست آورده ملامت از نیویورک و سناتور چاک شومر گفت که این پست که ارتش فلوریدا “برخی از واقعی تبیین کنند” و خواستار پاسخ برای “چه کسی تماس” به حرکت بیل.

مردم محلی در آتش جزیره که خانه و اموال باقی می ماند در معرض خطر بودند کمتر از هیجان با Zeldin موقعیت.

آن را “برای تلفن های موبایل مانند [Zeldin] پشتیبانی از پالم بیچ استقرار و من که واقعا خسته کننده است که که خوب با او” کارن Kee, رئيس جمهور از اقیانوس خلیج پارک انجمن گفت: پست. او گفت: Zeldin شد تلاش برای راه رفتن tightrope بین دفاع از منافع بلند نشینان در حالی که همچنین مماشات خود را “جمهوری خواه دوستان است.”

بریجت فلمینگ دموکراتیک Suffolk County قانونگذار است که به چالش کشیدن Zeldin در سال 2020 نیز ساخته شده یونجه. “این جای تعجب نیست که لی Zeldin به این نظرات در یک مغلوب ساختن پیشی جستن پپ تجمع در حالی که او همچنان به چشم پوشی از منطقه ما,” او گفت: پست. “این واقعیت است که این پروژه در حال نقل مکان به مغلوب ساختن پیشی جستن در ساحل رفت و آمد مکرر و به دور از جزیره تقلید مسخره امیز, به خصوص با توجه به تهدید بحران آب و هوا به شمار برای ما به عنوان یک جزیره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی