کمک های حقوقی جامعه می خواهد Cuomo, DOC به انتشار 105 زندانیان بیش از coronavirus خطر

قانونی کمک های جامعه خواستار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و دولت بخش اصلاحات و جامعه نظارت به آزادی 105 نفر از زندانیان سراسر کشور که یا نزدیک به تاریخ انتشار خود را و یا در خطر ابتلا به کروناویروس گروه چهارشنبه اعلام کرد.

کمک های قانونی ساخته شده تقاضا در نامه ای روز شنبه برجسته است که آنها تا به حال مشتریانی که گزارش کرده ایم امکانات که در آن قفل شده است باید اجرا از تمیز کردن وسایل.

این زندانیان همچنین “جمع توسط صدها نفر در تفریح و سرگرمی, متری و ظرف غذا سالن” این گروه گفت: در این نامه اضافه کرد که زندانیان در حال بازی بسکتبال با هم و جمع آوری در قانون کتابخانه ها در زندان است.

“DOCCS’ ناتوانی در ارائه اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات مهم و افزايش ميزان عفونت در امکانات از Alden به Stormville بیشتر تاکید بر نیاز به اقدام قاطع,” کمک حقوقی نوشت. “برای جلوگیری از گسترش DOCCS باید آزادی افراد بدون تاخیر بیشتر.”

در حالی که این گروه به دنبال انتشار برای 105 زندانیان آنها می گویند 40 از آنها به خصوص در معرض خطر به دلیل شرایط موجود از جمله اچ آی وی/ایدز و دیابت و آسم و باید منتشر شود بلافاصله.

کمک های قانونی است که قبلا ثبت یک سری از دادخواست در دادگاه به دنبال آزادی زندانیان در سراسر شهرستان. این گروه می گوید که به عنوان از آوریل 6 وجود دارد 286 زندانیان در Rikers Island تنهایی که تست مثبت برای COVID-19.

یکی Rikers اهل بیت درگذشت از ویروس یکشنبه.

“ما به شدت اصرار فرماندار اندرو کومو به ورزش اضطراری خود قدرت اجرایی برای آزادی این زندانی از مردم در یک بار” کمک حقوقی را تینا سیدنی در بیانیه ای گفت. “عدم انجام این کار بی پروا افزایش مییابد که خطر این بیماری را گسترش نمایی و ایجاد تمام عیار بحران انسانی در زندانهای ما و در جوامع ما است که ما هرگز قبل از مواجه می شوند.

“پنجره فرصت کاهش است و آلبانی در حال حاضر باید عمل.”

دفتر والی و DOCCS را بلافاصله بازگشت درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>