وام دهندگان مسدود طرح برای محافظت از آمریکایی ها اعتباری نمرات میان coronavirus

بسته های پول آمریکایی ها — حتی کسانی که شغل خود را از دست — نمی توانید انتظار برای گرفتن یک استراحت در گزارش اعتبار خود را اگر آنها دست به یک وام اجاره و یا پرداخت وام مسکن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس جدید, گزارش روز سه شنبه گفت.

قدرتمند مالی صنعت با موفقیت لابی کنگره برای رد یک مهلت قانونی برای ضبط از دست رفته و دیر پرداخت و در گزارش های اعتباری در طول مرگبار coronavirus همه گیر وال استریت ژورنال گزارش شده است.

بخش موفقیت در متقاعد کردن قانونگذاران به رها کردن حمایت از مصرف کنندگان موجب ترس است که افرادی که از دست دادن معیشت خود را از طریق هیچ گسل از خود را ببینید نمره اعتباری خود را غوطه ساخت آن را سخت تر اگر نه غیر ممکن است برای آنها را به گرفتن اعتبار در آینده است.

قانونگذاران مقاله گفت که قانون آن را متوقف دفاتر اعتباری از گزارش اعتبار منفی اطلاعات برای چهار ماه کنار گذاشته شد در دیوانگی از منافع خاص لابی قبل از 2 تریلیون دلار لایحه تصویب شد هفته گذشته است.

دموکراتیک سنسور. Sherrod قهوه ای از اوهایو و برایان Schatz هاوایی متعهد به نگه داشتن مبارزه برای توقف پیشنهاد.

“در حالی که ما لایحه را ندارد آن را به بسته بندی نهایی این موضوع است که نمی دور” قهوه ای در توییتر نوشت.

“من شما را به نگه داشتن مبارزه با @brianschatz به مطمئن شوید که خانواده ها را نمی ناعادلانه ضربه به اعتبار خود در طول این بحران است.”

ملی حقوق مصرف کنندگان گفت: مرکز اعتماد طلبکاران برای کمک به مصرف کنندگان یک فانتزی بود که “فقط قابل قبول نیست.”

اما صنعت اصرار داشت که آن را در حال حاضر اقدامات کافی برای حفاظت از مردم را رتبه بندی اعتباری در حوادث و استدلال کرد که گزارش ناقص می تواند ایجاد سردرد برای بانک ها و شرکت های کارت اعتباری و وام دهندگان دیگر.

قبل از رای گیری در بسته جمهوریخواه ایالت مایک Crapo از آیداهو رئیس کمیته بانکی سنای حال حذف دموکراتها پیشنهاد و جایگزین آن با زبان است که برگ های آن را به طلبکاران برای کمک به مصرف کنندگان است.

یک فرد سه رقمی نمره اعتباری تعیین می کند که آیا آنها می توانید کارت های اعتباری, وام و وام مسکن و چه نرخ بهره آنها خواهد پرداخت.

نمره محاسبه شده توسط مقاطعه در سابقه پرداخت میزان بدهی طول سابقه اعتباری و دیگر اطلاعات.

طلبکاران گفتند که با استفاده از یک فاجعه کد در طول همه گیر برای از دست رفته و یا پرداخت در اواخر و به وام دهندگان که وام گیرنده نیست مقصر بنابراین نمرات اعتباری نمی تواند تاثیر منفی می گذارد.

“گزارش اطلاعات منفی با کد کار نمی کند چرا که اطلاعات منفی است که هنوز هم در سیستم” اد Mierzwinski که نظارت فدرال مصرف کننده برنامه برای PIRG یک مصرف کننده, حمایت, گروه, گفته مجله.

“ما در حال نیروبخش برای سیل اواخر و پرداخت های از دست رفته به دلیل بحران است. تنها راه واقعا کمک به مردم این است که برای خاموش کردن spigot اطلاعات منفی از دفاتر اعتباری.”

قهوه ای و Schatz معرفی خود پیشنهاد توقف در مارس 18.

در مارس 21, آمریکا اتاق بازرگانی و انجمن repping بانک ها و شرکت های خدمات مالی و اعتباری تحویل نامه ای به سنا و مجلس رهبری اطمینان آنها را که آنها لازم نیست به گام در.

“به نظر شما گزینه برای محافظت از مصرف کنندگان از آسیب لطفا آگاه باشید که پتو سرکوب همه عوارض جانبی اطلاعات در گزارش های اعتباری می تواند مختل مصرف کننده دسترسی به اعتبار در آینده” در این نامه گفت.

اما چی چی وو کارکنان وکیل با ملی حقوق مصرف کنندگان در مرکز تمسخر در آن استدلال.

“در جایی که اراده سیاسی برای محافظت از مصرف کنندگان ؟ این یکی از چند چیز است که دولت فدرال می توانید انجام دهید برای کمک به مردم نیست که هزینه های دولت فدرال هر گونه پول” وو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>