لنی Dykstra ارائه می دهد شفا جنسی به بانوان در coronavirus مستند

دکتر ناخن به نجات.

سابق متس بزرگ لنی Dykstra در حال انجام بهترین خود را Marvin Gaye جعل هویت از طریق توییتر ارائه شفا جنسی به زنان در مبارزه با اجتماعی دورى از جمله بازیگر Gwyneth Paltrow.

که دیوانه ex-All-Star توییتی “@GwynethPaltrow با عرض پوزش به شنیدن در مورد رابطه جنسی-نا امیدی-در-#coronavirus-جداسازی مسائل شما و شوهر خود را با داشتن. در اینجا من یک راه حل ارائه دهد.”

این گوک موسس به تازگی بستری شده در جلسه با صمیمیت مربی است که وجود دارد “قطعا تنش” در خانواده او را به عنوان او و شوهر, Brad Falchuk پناهگاه در محل با بچه های نوجوان.

“من می تواند کمک براد. این چیزی است که من, من یک مرد از مردم پس … ناخن هرگز نتواند” ریشو Dykstra, پوشیدن یک کلاه سیاه و سفید و سایه و پیراهن صورتی rambles در شور 69-دوم ویدئو کلیپ های ارسال شده به حساب توییتر خود را جمعه.

“براد شما با من تماس باشه. DM من. … ما را بیش از برخی از ابزار تجارت بعضی از کلاهبرداری از تجارت است. برخی از … چگونه در مورد برخی از f–پادشاه واقعیت است. آنها f–شاه خاموش. این چیزی است که من OK? این شروع می شود با کار سخت فرض کار سخت است.”

این ballplayer یک بار شناخته شده به عنوان “ناخن” در ادامه به توصیه زن و شوهر به “f–k که صمیمیت مربی است.”

او می گوید: او ثبت تصویری در “برخی از f–پادشاه سیاه چال در برخی از AirBnB.”

در یکی دیگر از توییتر تصویری, Dr. ناخن دون یک ماسک جراحی آبی دستکش. “بدون دندان!” او اشاره می کند.

Brad Falchuk and Gwyneth Paltrow
Brad Falchuk و Gwyneth PaltrowYouTube

او می گوید: او می داند که خانم ها در حال “شدن هم بزنید دیوانه” و که آنها باید DM او.

او می بالد, “ناخن را به شما آنچه شما نیاز به دانستن و یا شما که در آن شما نیاز به رفتن!”

پرسید: چگونه او را نگه داشتن تا Dykstra پیامک یک پست خبرنگار “چگونه ران عزیزم این روزها!”

آن را یک سال پیش که Dykstra در زمان قانونی بت به سابق خود-تیمی — پر کردن طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که این تبادل ستاره دروغ در یک کتاب در مورد Dykstra-قتل نژادپرستانه طعنه طول Amazin جادویی 1986 World Series win over the Boston Red Sox.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im