Northwell بهداشت و درمان است که به دنبال ضایعات آن بحث برنامه ریزی برای ساخت یک 41-داستان برج آپارتمان در شرق فوقانی جانبی که آتش از درو مسکونی همسایه — که تامین مالی اساسی از تاریخی Lenox Hill بیمارستان از این پست یاد کرده است.

شرکت توسعه دهندگان شناور کوچک پیشنهاد هفته گذشته در دیدار با منهتن قصبه جمهور گیل آبجو عضو شورای شهر کیت قدرت و محله نمایندگان.

“خواسته ما برای این طرح جدید [از Northwell] برای دیدن آنچه که شما می توانید با آمد تا” قدرت روز دوشنبه گفت:.

“مفهوم من به دنبال در یک بیمارستان-پروژه برای اولین بار,” او اضافه شده است.

Northwell سه شنبه ارائه به گروه هنوز هم برای تماس های جدید تقریبا 500-پا بلند بیمارستان برج در 77 سالگی و در خیابان لگزینگتون به ارائه فضای تا 450 تخت بیمارستان با توجه به یک کپی از ارائه به دست آمده توسط پست.

اما بقیه از قرن 10-ساختمان پیچیده — که امتداد پایین بلوک به خیابان پارک — صرفا بازسازی می شود و بسیاری از کاستی های آن باقی خواهد ماند ارائه هشدار داد.

نگه داشتن مقدار از زمان طرح را کاهش می دهد “بهره وری عملیاتی” از بیمارستان موفق به رفع این زمان کم سقف و حد “توانایی به آدرس بارگذاری و آمبولانس کمبود” در این سند می گوید.

Northwell پیش نویس کوچک طرح در دستور قدرت و آبجو پس از مواجهه با سختی مخالفت با پیشنهاد آپارتمان برج از معروف ثروتمند و توسعه خصمانه محله.

“من درک Northwell تمایل به نشان دادن خودم و جامعه گزینه های است که نمی شود به یک برج مسکونی,” Brewer در بیانیه ای گفت: “و من نگاه به جلو به بحث و گفتگو با آنها است.”

این شرکت در حال برنامه ریزی برای ساخت 490-پا بلند ساختمان مسکونی برای کمک به تامین مالی تکمیل teardown و بازسازی Lenox Hill پیچیده است.

“ما می خواهم برای تشکر از قصبه جمهور آبجو و Councilmember قدرت به صورت مداوم خود را و اندیشمندانه رهبری Lenox Hill بیمارستان نیروی کار” گفت: Northwell سخنگوی باربارا Osborn. “هیچ تصمیم گیری شده است که ما هنوز در روند تحصیل در رشته مفاهیم به کلی تجدید حیات اهداف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی