به عنوان کریس پل راه می رفت به باغ در شب جمعه در خاکستری و سبز sweatsuit های NBA فیلمبرداری خواسته 10-زمان All-Star گارد نقطه مورد شایعاتی که او در حال داد و ستد از تندر به نیکز.

“آنها در تلاش برای گرفتن برخی از توجه به دور از که اسپایک لی مسائل” پل ترک خورده.

پس از آن تقریبا تایید چیزی که در نهایت می تواند تا این پل ساخته شده beeline برای دادگاه که در آن جدید نیکز جمهور لئون رز بود در ازدحام با روابط عمومی و اجرایی است. پل به افزایش 10 ثانیه خرس آغوش گرفتن.

هنگامی که پولس از خروج از دادگاه به بازدید کننده قفل اتاق او پرسید که آیا او می تواند در آغوش گرفتن دوباره افزایش یافت به طوری که یک گروه از نیکز نویسندگان می تواند آن را گرفتن با تلفن همراه دوربین.

“من نمی خواهم به در مشکل” پل گفت: لبخند زدن.

پل مراقب بود که بعد از پایان بازی هم پس از شنیدن باغ به سلامتی طی 21-نقطه 12-کمک 3-سرقت 1-گردش تفرج در شهر اوکلاهما را 126-103 تار و مار نیکز. پل آمار دو اوایل back-to-back 3-اشاره گر یکی در اوایل چهارم به قرار دادن رعد و برق تا 30 و تحویل یک تعداد انگشت شماری از فانتزی بدون نگاه گزاف گویی می گذرد که تا به حال باغ oohing.

در غیر این صورت از دست دادن آن کاهش یافته است نیکز به 19-44 شد و تنها به ذکر دلیل از صاحب جیمز دولان تلاش برای غرق کردن یک ضعف “فروش نیکز” مناجات با 1:40 چپ با داشتن کارکنان سرگرمی انفجار سنگین-موسیقی متال.

پل یادآور شد از 2010 توست در مورد reuniting با کارملو آنتونی, Amar خاوری Stoudemire به “فرم خود ما بزرگ 3.” او تصور بازی در نیویورک ؟

“سال 2010؟” پل گفت. “این سال 2020 است. من تا به حال دو بچه از آن. من تصور بازی در بوستون یکشنبه. تنها چیزی که در ذهن من است.”

این Spike Lee-دولان “Gategate” ممکن است در واقع بهره مند جدید نیکز رئیس جمهور است که در اتحاد نزدیک با پل به عنوان دیرین خود را عامل.

یک منبع گفت: این دو باید از طریق بسیاری بوده است و رشد نزدیک از طریق یک نقض تجارت از نیواورلئان به لیکرز و پس از آن بسته است که فرستاده پل به کلیپرز.

افزایش یافت که کاهش یافته است به مرحله یک کنفرانس مطبوعاتی در روز اول خود را در کار دوشنبه کردم شانس به دزدکی به پس زمینه — که در آن عامل سابق راحت تر است.

“من خیلی خوشحال هستم برای لئون” پل گفت. “من احساسی صحبت کردن در مورد آن است. من شده است از طریق بسیاری با او. آن بزرگتر از یک عامل بازیکن ارتباط است. آن را مانند خانواده من است. من ریشه از دور.”

لی که تحریم باغ پس از رخداد دوشنبه یک مرد پر مشغله. اما شما فکر می کنم او می شده اند خیلی بیشتر از سه بار در این فصل اگر نیکز به حال بیشتر قدرت ستاره مانند پل در دادگاه در 2019-20.

Chris Paul
کریس پلکوری Sipkin

لی گفت که او خواهید بود در فصل آینده. شاید در آن زمان پل در نهایت همین نارنجی و آبی.

صاحب و زننده است که پست گزارش برنامه به فایل برای ورشکستگی اخیر گفت: فروش ضعیف در نیویورک گرا فروشگاه لوازم ورزشی به خاطر “نکبت” تیم های ورزشی محلی عدم جذب مشتریان که خرید لباس. شاید به تازگی تامین مالی و زننده را قادر خواهد بود به فروش کشت و CP3 نیکز شرت و لباس.

سفرهای اخیر به ارگاسم نزدیک باغ در واقع نشان داد متوسط بخش از نیکز دنده — اختصاص داده شده تقریبا تنها به rookie RJ بارت. چقدر خوب می شود آن را به صورت بارت به خالص بازی-ساخت گارد نقطه کهنه مانند پل است ؟

نیکز پیشاهنگی اضافه شده اند پل به تحقیقات خود لیستی تلاش برای به دست آوردن یک حس چگونه او را بدست همراه با بازیکنان جوان در کار خود را.

پل, 34, شگفتی انجام داده است به عنوان یک backcourt mate با Shai Gilgeous-الکساندر است که در میان یک برک آوت دوم فصل.

تندر مربی بیلی داناون گفت: پل و “SGA” باید “یک رابطه بزرگ.” پل رفت و از راه او به کار با نوجوان در تابستان پس از فیلمهای معامله آورده است که پل بیش از راکت.

“از آنجا که کریس بوده است در لیگ پس آن بچه ها می توانند یاد بگیرند که بسیاری از کریس چرا که او قرار می دهد زمان در تلاش برای کمک به جوان ها یاد بگیرند و بهتر” داناون گفت.

رز شده است عامل از ستاره. رز یک بار هم تراز هنرمندان خلاق آژانس مشاهیر, LeBron James, Dwyane وید و کریس باش در میامی. این یک ضربه شدید به Dolan که در زمان توجه داشته باشید و همیشه تحسین کا را تحت تاثیر قرار.

وجود دارد NBA زمزمه هنگامی که رز شفاهی متعهد به Dolan در ماه فوریه که او می خواهد سعی کنید به آنتونی و پل در پیوستن به او در فصل آینده.

آنتونی کم خطر بالا-پاداش — یک عامل رایگان است که به دنبال شکستن بانک به بازنشسته به عنوان یک چیز قشنگ.

پل پیچیده است برای بازسازی باشگاه — با دو سال و $85.5 میلیون چپ خود قرارداد. با وجود رجعت در فصل او را برای رفتن به 36 زمانی که او شروع می شود که نهایی 45 میلیون دلار در فصل 2021-22.

که می تواند به جلوگیری از نیکز از باز کردن یکی دیگر از حداکثر حقوق و دستمزد اسلات برای 2021 جامد عامل آزاد کلاس خواهد بود که به رهبری Giannis Antetokounmpo.

زمانی که استیو میلز led نیکز پل بود — به قرض گرفتن یک باغ عبارت — خنده دار. صبر و چسبیده با یک بازسازی طرح میلز’ سرود. نیکز تبدیل کردن هوستون پل پیشنهادهای پس از فصل گذشته.

تاپیک جدید رز در حال رشد در باغ. خیال پرستی است و این یک شوخی نیست دیگر هیچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی