لئون رز برگ تصور بزرگ در اولین نیکز جلسه

کوین ناکس دوست داشتم آنچه که شنیده می شود از لئون افزایش یافت.

جدید نیکز رئیس جمهور خطاب به بازیکنان در صبح روز دوشنبه shootaround در تریتون به تجمع باشگاه با “ما-همه-در-این-هم” پیام.

رز رئیس سابق آژانس هنرمندان خلاق بسکتبال گروه رسما اعلام کرد به عنوان رئیس جمهور دوشنبه. ناکس احساس کردم او را آماده برای پیوند با بازیکنان با سفر به تمام جاده ها.

در رز سخنرانی ناکس نشان داد و گل رز و همچنین دقیق تمام travails نیکز — 18-42 ورود دوشنبه شب با آن مواجه اند از جمله شخصی ضرر و زیان از Reggie بولاک (خواهر) دنیس اسمیت جونیور (نامادری) و ژولیوس Randle (مادر بزرگ).

“او را برای رفتن به کار به عنوان سخت به عنوان ممکن است به این تیم بهتر” ناکس گفت: قبل از نیکس میزبان راکت ها در باغ. “به عنوان یک بازیکن این است که آنچه شما می خواهید به شنیدن. او فقط در اینجا برای ما بهتر است و این تیم بهتر است. ما شده ایم از طریق تعداد زیادی از یو پی اس و فراز زندگی در این سال — مربیگری تغییرات جمهور, تغییرات خانواده تراژدی. او می خواهد به چوب با ما مطمئن شوید که ما بهتر است به عنوان یک تیم است. بدیهی است که ما در حال از دست دادن خسته. من فکر می کنم او برای رفتن در مسیر درست است.”

گل رز فقط به حال یک زمان مشتری در این فصل با کا — Randle. فرانک Ntilikina بود که با افزایش, اما جدا از راه قبل از فصل است. ناکس هنوز به صحبت کردن کنتاکی مربی جان Calipari که رز به خوبی می داند که او repped توسط کا.

Leon Rose today with GM Scott Perry (left)
لئون رز امروز با جنرال موتورز اسکات پری (سمت چپ)کوری Sipkin

“[او] را نمی تواند هر گونه معاملات که او واقعا می تواند در ساخت اما او برای رفتن به اطراف می آیند به بازی در جاده ها, آشنایی با ما بهتر صحبت کردن با مربیان و بازیکنان” ناکس گفت. “وجود دارد تنها زمان کمی باقی مانده در این فصل است. تمام مکالمات ما در حال حاضر واقعا می تواند منعکس کننده در سال آینده.”

مربی موقت مایک میلر گفت: موضوع افزایش سخنرانی بود “فقط به او زمان و فرصت واقعا ارزیابی چیز و همه چیز را ببینید و شروع به حرکت. من فکر می کنم آن را فقط مقدماتی. این فقط همه آشنا شدن با یکدیگر و این که ما همه در اینجا با هم.”

رز همچنین ملاقات با میلر و کارکنان مربیگری اما مربی موقت نمی خواهم بگویم اگر بحث بر محور یک افزایش در دقیقه برای بازیکنان جوان در سراسر نهایی 22 بازی.

میلر آینده برای فصل آینده تاریک و دلگیر به نظر می رسد به بازگشت به عنوان سر مربی اما او انجام شده است به خوبی به اندازه کافی برای به دست آوردن توجه به بازگشت در برخی از ظرفیت. Tom Thibodeau, Jeff Van Gundy جان Calipari حتی مارک جکسون در نظر گرفته نامزدهای بالقوه.

“رویکرد من است که همیشه همان” میلر گفت. “ما امروز اینجا هستیم. ما در حال تلاش برای دریافت بهتر از امروز. من نمی نیاز به هر گونه اطمینان از هر کسی که ما از طریق این. من اعتماد به فرآیند اعتماد کنم آنچه که ما در حال انجام است. من کاملا خوب کار راه ما در حال انجام این کار روز به روز.”

Randle اولیه عامل هارون مینتز اما رز بدست بدانید سابق لیکرز قرعه کشی انتخاب کنید از بودن در اتهام کا بسکتبال عملیات.

“او یک انسان به هسته” Randle گفت. “بزرگ مرد خانواده است. من او را خوب می شناسند او پسر خوبی است. من ایجاد یک ارتباط از بودن در کا. هیچ کارشناسی در اطراف او. او را تاسیس روابط با تیم ها و بازیکنان است. او به خوبی برای بازیکنان است. بهتر است که برای اجرای نمایش از لئون?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im