کمتر از نیمی از مشاغل از دست رفته در coronavirus بحران را بازگشت کارشناسان می گویند

کمتر از نیمی از ما شغل از دست رفته به coronavirus بحران خواهد بود بهبود تا پایان سال آینده یک نظرسنجی جدید نشان می دهد.

اقتصاددانان انتظار گزارش اشتغال بخش غیرکشاورزی برای ریختن به طور متوسط ماهانه بیش از 4.5 میلیون شغل از آوریل تا ژوئن به عنوان نگه می دارد همه گیر اقتصاد تا حد زیادی یخ زده, با توجه به انجمن ملی اقتصاد کسب و کار نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه.

اما فقط حدود 1.9 میلیون نفر از کسانی که اضافه خواهد شد از طریق 2021 به عنوان اقتصاد تلاش می کند به عقب بر گردیم روی پای خود کارشناسان پیش بینی می کنند. آنها می گویند نرخ بیکاری را تنها سقوط به عنوان کم 6 درصد تا پایان سال آینده پس از رسیدن به اوج در 12 درصد در سه ماهه دوم سال 2020 در مقایسه با 4.4 درصد در ماه مارس این نظرسنجی نشان می دهد.

اقتصاددانان “بر این باورند که اقتصاد آمریکا در حال حاضر در رکود باقی خواهد ماند و در یک انقباضی دولت برای نیمه اول سال 2020 به عنوان COVID-19 همه گیر به شدت محدود فعالیت های اقتصادی گفت:” کنستانس شکارچی انجمن ملی برای اقتصاد کسب و کار رئیس جمهور و اقتصاددان ارشد در حسابداری غول KPMG.

بررسی کارشناسان همچنین انتظار می رود که تولید ناخالص داخلی — ارزش تمام کالاها و خدمات ما به تولید به افت و در مقیاس سالیانه نرخ 26.5 درصد بیش از سه ماه آینده در میان خاموش کردن. تولید ناخالص داخلی خواهد شروع به رشد دوباره در سه ماهه سوم به عنوان یک بازیابی می شود در جریان است و ادامه خواهد داد به گسترش از طریق 2021 اقتصاددانان پیش بینی کند.

“با وجود وخامت شدید در بازار کار شرایط ميانه هوا نشان می دهد شرایط را بهبود بخشد تا پایان سال با حمایت از مهاجم سیاستهای مالی و پولی محرک” شکارچی گفت.

45 پیش بینی در بررسی ارائه طیف گسترده ای از برآورد چقدر بازار کار رنج می برند از این ویروس در بحران, پیشنهاد عدم اطمینان در مورد چگونگی به شدت shutdown را بار اقتصاد در سال به آمده است.

Unemployment forms are distributed at a drive-thru collection point outside John F. Kennedy Library in Hialeah, Florida.
بیکاری فرم های توزیع شده در یک درایو از طریق مجموعه نقطه خارج John F. Kennedy Library در نورث اندروز گاردنز فلوریدا.CHANDAN KHANNA/خبرگزاری گتی ایما

بدبینانه ترین پیش بینی های اقتصادی را کاهش دهد بیش از 10.4 میلیون شغل در سه ماهه دوم و ادامه ضرر و زیان به اوایل سال آینده.

اما درخشان ترین چشم انداز با اشاره به حدود یک میلیون شغل در سه ماه آینده و پس از به دست آوردن از 4.5 میلیون گیگابایت در سه ماهه بعدی.

این نظرسنجی می آید یک روز پس از فدرال وزارت کار نشان داد بیش از 6.6 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به مدت سه هفته در مجموع به حدود 17 میلیون نفر است. که نشان می دهد بیش از 10 درصد از نیروی کار آمریکا بوده است در کنار به عنوان coronavirus زده اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de