درس موریس استوکس-جک Twyman پیوند طنین انداز در این coronavirus بار

این جشن که قرار بود به اوج رسیدن در 700 صندلی در سالن John F. Kennedy دانشجویی مرکز جمع به شمال بخش از دانشگاه سنت فرانسیس در دانشگاه long branch, Pa. وجود دارد دوشنبه شب 2,100-دانش آموز مدرسه را جشن زندگی موریس استوکس مدرسه معروف ترین فارغ التحصیل در سالگرد 50 از مرگ او.

“اما خدا خود را طرح می گوید:” برگرد. ملاکی ون Tassell دانشگاه, رئیس جمهور.

خیلی در مورد زندگی فوق العاده ای از موریس استوکس باید توضیح داد که اگر آن را به توان توضیح داد که در همه این شش کلمه ساده. او درخشان کالج بازیکن در سنت فرانسیس اولین بازیکن برنده MVP در NIT از یک تیم است که هیچوقت برنده شدن در این مسابقات (در سال 1955) اوج یک سال که او در آن به طور متوسط 27.1 امتیاز و 26.2 پرتاب ریباند.

او NBA rookie از سال 1956 برای روچستر Royals شد همه ستاره وقتی که حق رای دادن از نقل مکان به سینسیناتی به طور متوسط 16.4 امتیاز و 17.3 ریباند و به خوبی در راه خود را در سن 24 برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین بازیکنان در لیگ ،

اما در روز 12 مارس سال 1958 استوکس کاهش یافت و کوبیدن سر خود را در Royals’ به طور منظم فصل آخر. چند روز بعد در یک هواپیما کوچک خانه سوار از دیترویت به صورت یک حذفی بازی او در زمان بیماری. در زمان او به بیمارستان, او به طور کامل فلج مبتلا پس از سانحه انسفالوپاتی.

او را به دست آوردن مجدد برخی از مهارت های حرکتی در طول سال از طریق فیزیکی شدید درمان اما دچار حمله قلبی شد و درگذشت در تاریخ 6 آوریل سال 1970 دو ماه از تولد 37. تشییع جنازه او برگزار شد در سنت فرانسیس و او مدفون در محوطه دانشگاه در راهب صومعه فرانسیسکن گورستان یکی از تنها چند وضع مردم داده ابدی خود استراحت وجود دارد.

این یکی از داستان دلخراش در تاریخ آمریکا, ورزش, بلکه یکی از مهمترین و بازخرید بیش از حد لطف Stokes’ دوستی با جک Twyman. Twyman همکار all-star در Royals و اگر دو مرد نبودند به خصوص نزدیک استوکس حادثه را تغییر داد. Twyman زندگی می کردند در طول سال در سینسیناتی. استوکس خانواده در پیتسبورگ. به زودی پس از استوکس تشخیص Twyman توافق برای تبدیل شدن به Stokes’ قیم قانونی.

آنچه به دنبال یکی از فوق العاده دوستی تا کنون شکل گرفته است.

یک روز جک پرسیده شد که چرا او تصمیم به ایجاد چنین قابل توجه تعهد به موریس و دوباره او شانه ای بالا انداخت شانه های او و گفت: “موریس نیاز به کسی. من که کسی.”

که عبارت — “تبدیل شده است که کسی” — این همه سال بعد تبدیل به سنت فرانسیس’ شعار. و اگر سنت فرانسیس تا به حال به تعویق انداختن آن جشن استوکس زندگی آن است که یک پیام است که هرگز به نظر می رسید مربوط به بیش از نشانی از آن را در این آشفته و نامشخص روز.

“در طول این بیماری همه گیر از آن یک تماس برای هر فرد برای تبدیل شدن به بهترین خود را” پدر ون Tassell می گوید. “ما می تواند تبدیل به کسی که در هر شماره از حالات.”

تیم فرانک امیدوار بودم به بخشی از جشن. فرانک NBA معاون ارشد رئیس جمهور برای بسکتبال ارتباطات و او از آلتونا Pa. کمتر از نیم ساعت از سنت فرانسیس. او اعتقاد استوکس بود که بزرگتر از زندگی را تماشا قرمز فلش بسکتبال, بازی در fieldhouse به نام استوکس نگاه خود را بازنشسته شماره 26 در تیر وجود دارد.

یکی از غمگین ترین عناصر Stokes’ داستان این است که او با بازی در لیگ بنابراین به طور خلاصه و حتی در میان بسیاری از طرفداران بسکتبال خود را یک نام است که اغلب تساوی خالی خیره. NBA آیا بخشی از آن به اصلاح است که هشت سال پیش زمانی که آن را ایجاد Twyman-استوکس جایزه به رسمیت شناختن این لیگ تیمی از سال است.

آن است که تند و تلخ جایزه — یک مجسمه سفالین رنگی کمک به دیگری به آن پا — و برندگان که شامل Chauncey Billups تیم دانکن و وینس کارتر همواره افتخار در ابتدا و سپس به طور کامل با فروتنی یک بار آنها را بخوانید تا در این جایزه را همنام.

“این بسیار لذت بخش می بینیم که” فرانک می گوید. “بیشتر مردم باید در مورد موریس و بیشتر مردم باید بدانند در مورد دوستی او با جک. به خصوص در حال حاضر. این یک داستان است که طنین انداز است.”

آن می کند. آن را باید. ما با تکیه بر دوستان در حال حاضر تا آنجا که ما همیشه باید بیشتر حتی تا آنجا که موریس و جک تکیه بر هر یک از دیگر. یک بار در اواخر زندگی خود موریس شدید نوتوانی به همراه داشت یک پیروزی کوچک: او قادر به دست آوردن مجدد کمی انعطاف پذیری در انگشتان دست خود را. در آن زمان او چند ساعت اما او در نهایت خود را تکمیل اول جمله. او نشان داد آن را به دوست خود:

“عزیز جک, چگونه می توانم همیشه با تشکر از شما؟”

که جک بلافاصله و اصل پاسخ داد: “شما ممکن است فکر می کنم من به اینجا می آیند به شما تشویق کردن. اما واقعا در آن راه دیگری در اطراف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>