دولت دادستان کل Letitia جیمز قصد دارد به سو شهر نیویورک اگر آن را به چنگال بیش از 810 میلیون دلار برای رانندگان تاکسی بر دوش بدهی از مدال خریداری شده در هزینه های متورم در شهرستان حمایت مزایده, او گفت:.

James’ به قصد سو — اعلام کرد در نامه ای به شهرستان حسابرسی اسکات استرینگر — پس از بررسی توسط دفتر او را متهم به شهر عمدا بازاریابی مصنوعی متورم مدال به مهاجر رانندگان و دیگران به عنوان یک مسیر به موفقیت مالی.

“این تاکسی مدال به بازار عرضه شد به عنوان یک مسیر به رویای آمریکایی اما در عوض شد trapdoor ناامیدی برای مدال صاحبان آسیب توسط [تاکسی و کرایه تاکسی کمیسیون] شیوه های غیر قانونی” جیمز در بیانیه ای گفت.

“بسیار دولت که قرار بود برای اطمینان از عادلانه شیوه در بازار درگیر در یک طرح است که defrauded صدها مدال صاحبان بسیاری از ترک با هیچ چاره ای جز به روز و شب کار خود را پرداخت آسیا مدال.”

تمام گفته این شهرستان ساخته شده است “بیش از $855 میلیون” خاموش مدال مزایده بین سال های 2002 و 2014, دادستان کل تحقیقات به این نتیجه رسیدند از جمله 359 میلیون دلار از فقط سه مزایده برگزار می شود هنگامی که قیمت به بالاترین سطح خود در سال های 2013 و 2014.

با توجه به جیمز رانندگان کشیده شد برای خرید مدال در بخشی به دلیل این شهر بیش از حد هزینه های خود را.

مقامات شهرستان می دانستم که در اوایل سال 2011 که مدال بازار قیمت بیش از ارزش واقعی خود را از او تحقیق یافت.

اگر شهرستان قبول نمی کند به پرداخت پول ظرف 30 روز James قصد دارد به شکایت دفتر او گفت:.

“این است که به طور بالقوه برای اولین بار مالی قابل توجهی جبران بدهکار به مالک-رانندگان ویران این شهر بی مبالاتی در سراسر بلومبرگ تصدی” گفت: تاکسی نیویورک کارگران داد, مدیر اجرایی, Bhairavi دسای. “این است که دیر شده و ما امیدواریم که فقط آغاز به عنوان ما همچنان به مبارزه ما برای بخشش بدهی و کمتر ماهانه وام مسکن.

شهرستان سالن سخنگوی Freddi گلدشتاین ادعا شهردار, بیل د Blasio به ارث برده بحران از سلف خود نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ و به نام James’ طرح دعوی در دادگاه تهدید “بیهوده و بیمعنی.”

“این بحران شده است ما را حل کند — کار خستگی ناپذیر برای تمیز کردن بی دقتی و حرص و طمع از دیگران” گلدشتاین گفت. “اگر دادستان کل می خواهد برای راه اندازی یک احمق بررسی به دولت است که انجام داده است هیچ چیز اما کار به بهبود وضعیت این چیزی است که او را پیدا کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی