Letitia جیمز خواستار Barr به توقف فرد در دادگاه مهاجرت در طول coronavirus

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز اداره مهاجرت و دادگاه و دادستان کل آمریکا ویلیام Barr که مسئول نظارت بر آنها را برای کمک به جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus همه گیر توسط به طور موقت پایان دادن به فرد در دادگاه.

“در طول این ملی اضطراری برای بهداشت عمومی در آن است که وقت را بر همه ما را به کاهش گسترش این رمان ویروس” جیمز نوشت: روز جمعه در نامه ای به Barr.

جیمز پرسید مهاجرت دادگاه به جای برگزاری جلسات با تلفن و اجازه وکلا فایل مدارک به صورت الکترونیکی اشاره کرد نیاز به حفاظت از کارکنان است که در دادگاه و وکلا برای سازمان های که ارائه رایگان نمایندگی حقوقی — که برخی از آنها را COVID-19 علائم شده اند و یا در معرض آن است.

“این بی سابقه بار. این ضروری است که همه سازمان تنظیم سیاست ها و شیوه های حفاظت از سلامت و رفاه جامعه ما است. من به شما التماس به این مرحله مهم در اینجا” جیمز نوشت.

نه ما دادگاه مهاجرت در سراسر کشور از جمله دو در منهتن در حال حاضر بسته مشخص شد شنبه.

در اوایل این هفته اعلام شد که arraignments در نیویورک خواهد بود انجام شده و تصویری از راه دور ،

بروکلین دیوان عالی کشور قاضی آزمایش مثبت برای coronavirus جمعه آنها را دوم تایید قاضی در نیویورک به این بیماری است.

در منهتن قاضی دادگاه کیفری کوین مک گراث ازدواج دو مجموعه از مرغ عشق, امید به دریافت hitched با وجود بسته شدن این شهر عروسی اداره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>