بیایید بطور منظم احساس top-10 لحظه از یانکی ها’ خطر ناک 2019 فصل

یانکی ها غلبه صدمات بی شماری برای رفتن 103-59 فصل گذشته در پیروزی AL شرق. آنها جاروب دوقلوها در دستگاه های کمک شنیداری قبل از از دست دادن به آستروس در شش بازی در ALCS.

در اینجا top-10 لحظه (به ترتیب زمانی) از 2019 فصل است که به کمک آنها وجود دارد (به همراه تصویری از ویژگی های 10 لحظه):

آوریل 17: Brett گاردنر 100 حرفه ای هومر یک گرند اسلم در برابر Red Sox

برت گاردنر به یک نقطه عطف در مد بزرگ به عنوان 100 حرفه ای هومر هفتم-زمین باز یافته گرند اسلم خاموش بوستون Ryan Brasier که موجب 5-3 برنده بیش از بوستون برای تکمیل یک سری رفت و برگشت.

“آره این بود که احساس” گاردنر گفت: پس از آن.

مارس 30: CC Sabathia 3000 هفتم strikeout

Sabathia زده از سابق هم تیمی John Ryan Murphy در ورود دوم در تعقیب زمینه تبدیل شدن 17 پارچ و سوم lefty— در تاریخ بیس بال به اعتصاب 3,000 batters. آن را نقطه عطف دیگری در چه معلوم بود Sabathia نهایی فصل در راه خود را به Cooperstown.

ژوئن 29-30: یانکی ها رفت و برگشت سری در برابر Red Sox در لندن

یانکی ها در صدر Red Sox در یک جفت از slugfests در اولین به طور منظم فصل MLB بازی در اروپا را به عنوان ترکیب اولیه ساخته شده مسخره از لندن ورزشگاه. پس از باد یک 6-0 اول-ورود سرب در اولین بازی یانکی ها هنوز هم برنده 17-13 و به دنبال آن با 12-8 پیروزی در بازی دوم.

“در حال حاضر آنها خیلی بهتر از ما” گفت: پس از آن-Red Sox مدیر الکس کورا.

جولای 24: Aaron هیکس بازی-صرفه جویی گرفتن در مینه سوتا

هیکس دنبال کرد تا دو اجرای هومر در نهم با فوق العاده غواصی گرفتن در پایین 10 به پایان کردن وحشی 14-12 برنده بیش از دوقلوها که در زمان 10 نوبت و 5 ساعت و 3 دقیقه برای تکمیل. گرفتن آمد با پایگاه های لود شده به عنوان حداکثر کپلر ارسال یک شوت به سمت هشدار مسیر در سمت چپ-مرکز. هیکس گذاشته و بر روی برگزار شد توپ پس از صورت-کاشت در مسیر جلوگیری از حداقل دو اجرا می شود به ثمر رساند.

“که انجام و یا می میرند بازی که نیاز به ساخته شده برای پایان دادن به بازی” هیکس گفت.

Aug. 12: Gleyber تورس کامل غالب نجومی در برابر Orioles

تورس عذاب آرام تمام فصل طولانی ضربه اول خود را در خانه اجرا از سال در بالتیمور در مارس 4 برابر الکس کاب و نهایی در طول سه doubleheader در اوت. 12 پایان این فصل با 13 خانه اجرا می شود در برابر Orioles. تورس دوم شد یانکی از سال 1961 به آمار حداقل این است که بسیاری از homers در برابر یک تیم پیوستن به راجر ماریس (13 مقابل White Sox) در سال 1961. تنها لو گریگ می تواند این تعداد در MLB تاریخ 14 در مقابل کلیولند در سال 1936. تورس’ پنج چند بازی هومر در برابر بالتیمور مجموعه جدید MLB رکورد در مقابل یک حریف در یک فصل است.

Aug. 31: DJ LeMahieu 11th-زمین باز یافته walkoff مقابل اوکلند

LeMahieu خرد زمین برای اولین بار از پایین 11th از لو Trivino به صندلی برای این بازی برنده. LeMahieu تا به حال زده از سه بار در یک بازی فقط برای بار دوم از فصل قبل از او ضربه یانکی’ چهارم, انفرادی, شات بعد از ظهر.

سپتامبر. 1: گاردنر و مایک فورد go back-to-back to win it

برای دومین مستقیم روز یانکی ها را سرنگون کرد یک را با یک پیاده روی کردن هومر پس از LeMahieu آن را در 11th یک روز قبل از.

پس از یانکی ها به ثمر رساند سه اجرا در هشتم برای کاهش اوکلند را منجر به اجرای برت گاردنر آن را با یک leadoff هومر خاموش لیام Hendriks در نهم. مایک فورد به دنبال با خرج کردن-آمار هومر آن را به نفع خود.

Yankees celebrate clinching the AL East
یانکی ها جشن عقد شرق آلAnthony J. باعث تخریب جهانی

سپتامبر. 19: یانکی ها پرچ AL شرق

یانکی ها به پایان رسید و شش فصل تقسیم-عنوان خشکسالی زمانی که آنها مسجل شرق آل با یک پیروزی 9-1 مقابل فرشتگان در برانکس.

“این اولین گام است و امیدوارم ما یک اجرای خوب در ما” مدیر Aaron Boone گفت: پس از پیروزی که خدشه دار شد خبری پس از بازی که دمینگو آلمانی قرار داده شده بود در مرخصی اداری توسط MLB با توجه به اتهام خشونت خانگی وضعیت او درگیر شد, در اوایل در هفته است. متعاقب آن تحقیقات منجر به 81-بازی تعلیق.

Oct. 5: دیدی Gregorius’ گرند اسلم در بازی 2 از دستگاه های کمک شنیداری در برابر دوقلوها

زمانی که shortstop ارسال تایلر Villalpando fastball به دسته دوم در استادیوم یانکی آن را نه تنها فراهم ضربه بزرگ در هفت-اجرای سوم زمین باز یافته آن نیز یک ضربه بزرگ برای یک بازیکن که تلاش کرده بود پس از بازگشت در وسط فصل از تامی جان عمل جراحی است. شاید به همین دلیل Gregorius تحسین در حالی که نگه داشتن بر روی خفاش با دست چپ چرخش بازوی چپ خود را به جلو و به جای آن از کوه در می رم از آن برداشت و آن را با دست راست خود را و به سادگی با پرتاب آن به سوی یانکی ها’ ستاره شرق.

Oct. 18: هیکس’ سه-اجرای هومر در بازی 5 از ALCS در برابر Astros

هیکس به بازی فقط 2-برای-23 با 10 strikeouts در برابر جاستین Verlander در حرفه خود. و هیکس وارد ALCS داشتن بازی نیست پس Aug. 3, هنگامی که او دچار یک تیره و تار تاندون فلکسور نزدیکی آرنج راست که منجر به تامی جان عمل جراحی است. با وجود همه که هیکس تحویل سه-اجرای شات در پایین اول کمک به یانکی ها دفع و حذف و نیروی سری به هوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im