آزادی دانشگاه هل اتهامات جنایی علیه روزنامه نگاران

آزادی دانشگاه است که به دنبال جنایی خاطی اتهامات علیه دو روزنامه نگار که گزارش شده است که انجیلی کالج بود تا حدی باز در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آزادی رئیس جمهور جری فالول جونیور برای تحت فشار قرار دادند از اتهامات عنوان شده علیه الک MacGillis یک خبرنگار برای ProPublica و جولیا Rendleman یک عکاس برای نیویورک تایمز به اتهام ورود به خصوصی پردیس در اونورتر ویرجینیا.

مدرسه شده است castigated برای دعوت از دانش آموزان خود را برای بازگشت به دانشگاه پس از رخصتی بهار — حتی به عنوان تقریبا در هر دانشگاه دیگر به توقیف برای متوقف کردن گسترش ویروس.

فالول گفته است که آزادی می خواستم در دسترس خواهد بود به دانشجویان بین المللی و یا دیگران بدون شکست گزینه های مسکن.

او گفت: “خبرنگاران از ورود به زمینه بدون اجازه از coronavirus “نقاط مهم” بود که با موضوع ایمنی.

“هنگامی که مردم در حال آمدن از نقاط شناخته شده ما احساس می کنیم ما آن را مدیون به ما دانش آموزان و پدر و مادر ما نه اجازه دهید که اتفاق می افتد” فالول ” میگوید. “تنها راه برای ارسال پیام به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها پیگرد قانونی خواهد داشت.”

ویرجینیا دادرس کانگ لی امضا حکم بازداشت برای کلاس 1 جنحه در برابر دو روزنامه نگار که به مجازات تا یک سال در زندان است.

ریچارد Tofel, رئيس جمهور از Marketplace گفت: این مهم به درخشش یک خط یک تصمیم گیری است که می تواند سلامت خود را بیش از 100000 دانش آموز ثبت نام در خطر است.

“آوردن یک عمل در خاطی اتهامات به نظر می رسد چیزی در کنار نقطه” Tofel گفت.

هر دو رسانه در جامعه متمرکز نگرانی ها در مورد حفظ محیط دانشگاه باز است. این ProPublica قطعه “چه آن را مانند در یکی از دانشگاه ها هنوز باز در ایالات متحده آمریکا ؟” منتشر شده در مارس 26.

این بار داستان “آزادی دانشگاه به ارمغان می آورد پشت آن دانش آموزان و Coronavirus نگرانی بیش از حد” زد چند روز بعد در مارس 29.

خبرنگار کار می کرد که در زمان داستان بود و نه متهم به دلیل آزادی دانشگاه را نمی تواند پیدا کردن به گفته های شاهدان عینی از حضور خود در دانشگاه Fallwell گفت.

“ما در حال نا امید آزادی که دانشگاه می گیرید که به یک پرونده جنایی و پس از یک روزنامه نگار مستقل زیرا مقامات آن ناراضی بودند با پوشش خبری این دانشگاه تصمیم به تشکیل کلاس در میان همه گیر” بار سخنگوی آیلین مورفی گفت.

آزادی رفته در دفاعی پس از بار قطعه زد ابراز مخالفت با آن گزارش که نزدیک به ده نفر بیمار با COVID-19 علائم. دانشگاه ادعا کرد که تنها یک دانش آموز که زندگی نمی کنند در این پردیس دارای آزمایش مثبت است.

مورفی بود با حساب.

“ما با اعتماد به نفس در صحت گزارش ما,” او گفت:.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>